ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۸:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اسلایدشو > سخنان آیت الله مصباح یزدی درخصوص شیعه انگلیسی

سخنان آیت الله مصباح یزدی درخصوص شیعه انگلیسی

وضعیت جهان اسلام در حال حاضر بیش از گذشته مورد توجه تمامی مردم جهان قرار گرفته است. دشمنان برای مقابله با اسلام میان مسلمانان اختلاف ایجاد کنند. برخی ها که حتی عمامه به سر دارند و ...

وضعیت جهان اسلام در حال حاضر بیش از گذشته مورد توجه تمامی مردم جهان قرار گرفته است. دشمنان برای مقابله با اسلام میان مسلمانان اختلاف ایجاد کنند.

برخی ها که حتی عمامه به سر دارند و نام شیعه بر خود نهاده اند توسط ام آی شش انگلیس به وجود آمدند و از سوی دیگر آمریکایی ها نیز وهابیت تکفیری را در دنیای اسلام به وجود آورده اند تا این فرقه ها باعث شوند چهره اسلام چهره خشونت باری شود.

آیت الله مصباح یزدی

در همین مورد در حاشیه یکی از دیدارها با آیت الله مصباح یزدی رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) و عو مجلس خبرگان رهبری گفت و گو کردیم.

وی در پاسخ به این سوال افکار نیوز که اخیرا مقام معظم رهبری به موضوع شیعه انگلیسی اشاره فرمودند و آن را عامل اختلاف در جهان اسلام خواندند، وظیفه شیعیان در حال حاضر چیست اظهار داشت: زمانی که مقام معظم رهبری در این موضوع صحبت فرموده اند احتیاجی به نظر بنده نیست.
وی افزود: مقام معظم رهبری در این موضوع کامل فرموده اند و ما هرچه می گوئیم افتخارمان این باشد که فرمایشات مقام معظم رهبری را در حد خودمان عمل کنیم. افتخار ما این است که خدمتگذار باشیم .