ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۶:۴۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اسلایدشو > عشق و عاشقی یعنی این+تصاویر

عشق و عاشقی یعنی این+تصاویر

عاشقان وقتی می‌خواهند هدیه برای دل خواهشان بفرستند برایشان فرق نمی‌کند اندازه اش چقدر است. آنها هر آنچه دارایی با ارزش دارند نثار آستان جانان خود می‌کنند، شاید با این ابراز محبت دلشان قدری آرام ...

13931105000296_PhotoL

عاشقان وقتی می‌خواهند هدیه برای دل خواهشان بفرستند برایشان فرق نمی‌کند اندازه اش چقدر است. آنها هر آنچه دارایی با ارزش دارند نثار آستان جانان خود می‌کنند، شاید با این ابراز محبت دلشان قدری آرام بگیرد.

هدیه دادن به کسی که دوست می‌داری‌اش بیشتر از آنکه برای او خوشایند باشد برای خودت مسرت بخش است. ذوب می‌شوی در راه او و هیچ چیزی جز او نمی‌خواهی.

این زن هم هر آنچه در کف داشت فدا کرد برای آن خالقی که ذره ای در دستگاهش گم نخواهد شد. جهاد، فواد، عماد و باز هم جهاد؛ چهار نگین درخشانی بودند که دل کندن از هر کدامشان جگر شیر می‌خواهد. کار هر مدعی عاشق خدا نیست.

وقتی خبر شهادت جهاد مغنیه را به گوش مادر بزرگش رساندند سرش را بالا گرفت و گفت او را هم تقدیم سید حسن نصرالله کردم. همان سیدی که خودش معنی جوان دادن را چشیده است. همان سیدی که فخر عرب شده و برای شیعه ذخیره ایست ارزشمند. سید راه خدا را در پیش گرفته و این مادر فرزند دیگرش را برای یاری نصرالله فرستاد تا قربانی دیگری باشد در جهاد فی سبیل الله.