ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۲۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اسلایدشو > روز سخنرانی سید حسن نصرالله مشخص شد

روز سخنرانی سید حسن نصرالله مشخص شد

شبکه خبری المنار لبنان، وابسته به حزب‌الله، امروز پنجشنبه، اعلام کرد که سید حسن نصرالله جمعه آینده (هفته آینده) سخنرانی خواهد کرد. هرچند روابط عمومی حزب‌الله هنوز رسما این خبر را اعلام نکرده است، اما به ...

IMAGE634927278932624791

شبکه خبری المنار لبنان، وابسته به حزب‌الله، امروز پنجشنبه، اعلام کرد که سید حسن نصرالله جمعه آینده (هفته آینده) سخنرانی خواهد کرد.

هرچند روابط عمومی حزب‌الله هنوز رسما این خبر را اعلام نکرده است، اما به گفته المنار، نصرالله جمعه آینده در مراسم یادبود شهدای قنیطره سوریه که روز یکشنبه 28 دی، بر اثر حمله بالگرد رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند، سخن خواهد گفت.

همزمان وبگاه خبری النشره لبنان اعلام کرد که نصرالله جمعه 30 ژانویه یعنی جمعه هفته آینده 10 بهمن سخنرانی خواهد کرد. پیش از این برخی منابع خبری از سخنرانی سید حسن نصرالله در روز یکشنبه آینده خبر داده بودند.

یک منبع خبری در بیروت، که خواست نامش فاش نشود، گفت که اخبار مختلف درباره موعد سخنرانی حزب‌الله که تاکنون دو سه زمان مختلف مانند یکشنبه و فردا جمعه اعلام شده بود، شاید در راستای جنگ روانی باشد.

این منبع افزود: اگر سخنرانی دبیر کل حزب الله در جمعه هفته آینده قطعی باشد، با این حال ساعت آن هنوز اعلام نشده است و همین امر بخشی از جنگ روانی رایج است چرا که طرف اسرائیلی بشدت منتظر اولین واکنش حزب الله است.

یکشنبه 28 دی‌ماه، یک بالگرد رژیم صهیونیستی شماری از نیروهای مقاومت اسلامی در حومه شهر قنیطره، در جنوب سوریه را هدف قرار داد و با شلیک دو موشک شش رزمنده حزب‌الله از جمله «جهاد عماد مغنیه» فرزند شهید «عماد مغنیه»، و همچنین سردار «محمدعلی الله‌ دادی» از فرماندهان سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را به شهادت رساند.

ساعتی بعد حزب‌الله با انتشار بیانیه‌ کوتاهی شهادت شش تن از نیروهای خود را تأیید کرد اما درباره نحوه واکنش خود سخنی نگفت.

یک روز بعد سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران شهادت سردار «محمد علی الله‌دادی» را اعلام کرد و دروز بعد از آن سرلشگر «محمد علی جعفری» فرمانده کل سپاه با انتشار بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن این اقدام و تأکید بر ایستادگی ایران تا فروپاشی رژیم صهیونیستی، تل‌آویو را تهدید کرد که باید منتظر «صاعقه‌های ویرانگر» ایران باشد.