ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۰۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اسلایدشو > حرکت جالب و زیبای این نانوا +تصاویر

حرکت جالب و زیبای این نانوا +تصاویر

قم،‌ در پی توهین‌ نشریه فرانسوی به حضرت محمد(ص) وحید علی‌مددی مسئول واحد نانوایی سنگک شهر دستجرد با اقدامی تحسین برانگیز در اعتراض به نادیده گرفتن حرمت ساحت مقدس پیامبر مهربانی‌ها اقدام به پخت و ...

قم،‌ در پی توهین‌ نشریه فرانسوی به حضرت محمد(ص) وحید علی‌مددی مسئول واحد نانوایی سنگک شهر دستجرد با اقدامی تحسین برانگیز در اعتراض به نادیده گرفتن حرمت ساحت مقدس پیامبر مهربانی‌ها اقدام به پخت و توزیع نان صلواتی در شهر دستجرد کرد.

این اقدام با استقبال بی‌نظیر شهروندان دستجردی و روستاهای اطراف همراه بود به گونه‌ای که از ساعت 5 و 30 صبح تاکنون، صدای صلوات مراجعه کنندگان در این نانوایی به گوش می‌رسد.

234 5678

وحید علی‌مددی مسئول این واحد نانوایی هدف خود از این کار را اعتراض به اقدام نشریه فرانسوی در توهین به پیامبر اکرم(ص) اعلام کرد و گفت: با توزیع نان در بین مردم به صورت صلواتی نام و یاد حضرت محمد(ص) بیشتر بیان شده و چنین اقداماتی موجب ناامیدی دشمنان اسلام می‌شود.

شهرداری دستجرد با تحسین این عمل شایسته و با هدف نکوداشت این حرکت خیرخواهانه و توسعه و ترویج فرهنگ شهرنشینی اسلامی ـ ایرانی از متصدیان این واحد صنفی تقدیر کرد.