ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۲۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / انتخابات > تقدیر و تشکر وزیر امور خارجه ایران از ملت همیشه در صحنه

تقدیر و تشکر وزیر امور خارجه ایران از ملت همیشه در صحنه

وزیر امور خارجه از مشارکت بالا مردم ایران در انتخابات تقدیر کرد وزیر امور خارجه در بخشی از پیام تقدیر خود نوشت: مردم ایران نشان دادند که تک تک شان برای سرنوشت و آینده میهن خود ...

تقدیر و تشکر وزیر امور خارجه ایران از ملت همیشه در صحنه

وزیر امور خارجه از مشارکت بالا مردم ایران در انتخابات تقدیر کرد

وزیر امور خارجه در بخشی از پیام تقدیر خود نوشت: مردم ایران نشان دادند که تک تک شان برای سرنوشت و آینده میهن خود احساس مسئولیت می کنند.با ما همراه باشید.
مجله خبری سرگرمی نکته نیوز-محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان، با صدور پیامی از همه ایرانیان به مناسبت مشارکت بالا و هوشمندانه در تعیین سرنوشت خود تقدیر کرد.
متن کامل پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند منان را شاکریم که یک بار دیگر ایران و ایرانی را در جهان پر تلاطم امروز سربلند کرد. اینجانب در برابر عظمت و هوشمندی مردم ایران که حماسه ای سترگ و بی بدیل از مردم سالاری دینی خلق کردند سر تعظیم فرود می آورم؛ مردمی که با حضور گسترده و پر شور و شعور خود، بدخواهان این مرز و بوم را نا امید و دوستان این ملت بزرگ را خوشحال کردند.
مردم ایران نشان دادند که تک تک شان برای سرنوشت و آینده میهن خود احساس مسئولیت می کنند و رای خیره کننده آنان و انتخاب مجدد راهی که برگزیده بودند، حجت را بر ما خدمتگزاران و خادمان کوچک این ملت بزرگ تمام می کند تا به کمک آنان در راهی که با هم در پیش گرفته ایم ثابت قدم و استوار بمانیم.
لازم می دانم از حضور پرشکوه و بی سابقه هموطنان عزیز مقیم خارج که فعالانه و مسئولانه در تعیین سرنوشت خود و فرزندان و عزیزانشان مشارکت کردند قدردانی کنم.
بار دیگر به همه مردم ایران در جای جای ایران و جهان درود می فرستم.
محمد جواد ظریف
وزیر امور خارجه