ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۰۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / انتخابات > نمایندگان روحانی و رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری معرفی شدند

نمایندگان روحانی و رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری معرفی شدند

معرفی نمایندگان «رئیسی» و «روحانی» در انتخابات ریاست جمهوری نمایندگان ۲ تن از کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در محل هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات حضور یافتند.با ما همراه باشد.به گزارش مجله خبری سرگرمی نکته ...

نمایندگان روحانی و رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری معرفی شدند

معرفی نمایندگان «رئیسی» و «روحانی» در انتخابات ریاست جمهوری

نمایندگان ۲ تن از کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در محل هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات حضور یافتند.با ما همراه باشد.به گزارش مجله خبری سرگرمی نکته نیوز، نمایندگان دو تن از کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در محل هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات مستقر در شورای نگهبان حضور یافتند.

محمدرضا صادق به نمایندگی از حجت‌الاسلام حسن روحانی و حسین طلا نیز به نمایندگی از حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات حضور یافتند.

براساس اطلاعات کسب شده توسط تسنیم، سیدمصطفی هاشمی‌طباء و سیدمصطفی میرسلیم نماینده‌ای را برای حضور در هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات معرفی نکرده‌اند.

نمایندگان کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری با استقرار در هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات، آرای کاندیداهای خود را رصد کرده و شکایات احتمالی از وضعیت روند انتخابات را می‌توانند مستقیما به هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات اعلام کنند.