ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۱۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / انتخابات > واشنگتن پست:حسن روحانی رییس جمهور ایران از رقبای خود پیشی گرفته است

واشنگتن پست:حسن روحانی رییس جمهور ایران از رقبای خود پیشی گرفته است

حسن روحانی رییس جمهور ایران از رقبای خود پیشی گرفته است واشنگتن پست نوشت: رییس جمهور ایران حسن روحانی اخیرا انتقادهای بی سابقه ای را متوجه اصولگرایان کرده است. او با این انتقاد از رقبای اصولگرا، ...

واشنگتن پست:حسن روحانی رییس جمهور ایران از رقبای خود پیشی گرفته است

حسن روحانی رییس جمهور ایران از رقبای خود پیشی گرفته است

واشنگتن پست نوشت: رییس جمهور ایران حسن روحانی اخیرا انتقادهای بی سابقه ای را متوجه اصولگرایان کرده است. او با این انتقاد از رقبای اصولگرا، از رقبای خود پیشی گرفته است.

رییس جمهور ایران حسن روحانی اخیرا انتقادهای بی سابقه ای را متوجه اصولگرایان کرده است. او با این انتقاد از رقبای اصولگرا، از رقبای خود پیشی گرفته است.

به گزارش  نکته نیوز ؛ این اظهارات مشخصا یک حرکت برجسته بوده که نشان دهنده تصمیم جدید روحانی برای خروج از آرامش در مبارزات انتخاباتی است.

بیشتر روسای جمهور ایران به راحتی در دور دوم خود پبروز شده اند اما مشکلات اقتصادی در دوران روحانی او را در برابر حملات پوپولیستی رقبایش آسیب پذیر کرده است.منتقدان روحانی میگویند تحریم های برداشته تحت برجام عواید زیادی برای زندگی مردم عادی نداشته است.

رویکرد و تاکتیک جدید روحانی، طرفداران او به ویژه در میان جوانان را به شور آورده است.

روحانی در شهر همدان در میان حامیانش گفت: مسیر ما به سمت آزادی است. شما نمیتوانید جلوی این مسیر به سمت آزادی را مسدود کنید.

روحانی با اشاره به دوران احمدی نژاد گفت: شما هشت سال کشور را هدایت کردید و مردم دیدند شما چه کردید. دوران خشونت و افراط گرایی تمام شده است.