ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۰:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سوژه های داغ > هواپیما های فرودگاه مشهد همچنان در بحران / اعتراض مسافران

هواپیما های فرودگاه مشهد همچنان در بحران / اعتراض مسافران

هواپیما های فرودگاه مشهد همچنان در بحران / اعتراض مسافران بحران در پرواز هواپیما های فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد هم چنان ادامه دارد. به گزارش نکته نیوز: پرواز شماره ۲۸۰۱۱ هواپیمایی معراج به مقصد تهران با وجود اینکه ...

هواپیما های فرودگاه مشهد همچنان در بحران / اعتراض مسافران

هواپیما های فرودگاه مشهد همچنان در بحران / اعتراض مسافران

بحران در پرواز هواپیما های فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد هم چنان ادامه دارد.

به گزارش نکته نیوز:

پرواز شماره ۲۸۰۱۱ هواپیمایی معراج به مقصد تهران با وجود اینکه از ساعت ۱۳:۳۰ مسافران خود را سوار بر هواپیما کرده اما همچنان روی باند فرودگاه مشهد است.

یکی از مسافران این پرواز می‌گوید: از ساعت ۱۳:۳۰تا الان در هواپیما نشسته‌ایم و دائم وعده می‌دهند که نیم ساعت دیگر پرواز انجام می‌شود و این در حالی است که حال بسیاری از مسافران وخیم است.

وی ادامه می‌دهد: مسئولان پرواز عنوان می‌کنند که باید یخ زدایی انجام دهیم و دستگاه یخ زدا کم داریم و باید در نوبت بمانیم تا یخ‌زدایی انجام شود؛ بسیاری از مسافران بیمار هستند و اجازه پیاده شدن هم نمی‌دهند. دائم می‌گویند نیم ساعت دیگر پرواز می‌کنیم.

پرواز شماره ۵۲۲۶ هواپیمایی آتا از ساعت ۱۳ تاکنون هنوز در فرودگاه مشهد است
پرواز شماره ۵۲۲۶ هواپیمایی آتا نیز که قرار بوده از ساعت ۱۳ پرواز کند هنوز در فرودگاه مشهد است و مسافران داخل هواپیما محبوس هستند .
یکی از مسافران این پرواز می گوید: این هواپیما قرار بود ساعت ۱۳ از مشهد پرواز کند، ساعت ۱۴:۳۰ داخل هواپیما شدیم ولی به بهانه ماشین یخ زدا باقی مانده‌ایم و دائم می‌گفتند ۲۰ دقیقه دیگر پرواز می‌کنیم اما هنوز داخل هستیم.

هواپیما های فرودگاه مشهد همچنان در بحران / اعتراض مسافران
پرواز ۱۰۳۴ ماهان به مقصد تهران نیز از ساعت ۱۲ ظهر هنوز در فرودگاه مشهد است و به مقصد تهران پرواز نکرده است
یکی از مسافران این پرواز می‌گوید: این پرواز قرار بود دیروز ساعت ۱۷ انجام شود که مسافران یک بار سوار هواپیما شوند که بعد از حضور ۴ ساعته در هواپیما، پرواز کنسل شد و سپس ماهان اعلام کرد این پرواز امروز ساعت ۱۲ انجام می‌شود که با تاخیر دو ساعته مسافران وارد هواپیما شدند و از ساعت ۱۴ نیز تاکنون در پرواز هستند و یک بار هم هو اپیما یخ‌زدایی شد اما خلبان گفت یخ‌زدایی به خوبی انجام نشده است!
وی می‌گوید: پس از ۶ساعت حضور مسافران در پرواز، درب هو اپیما هم اکنون باز شده و تعدادی از مسافران حالشان وخیم بود که بنا به درخواست آنها و اعتراض مکرر درب باز شد و تعدادی از مسافران از پرواز انصراف داده‌اند.
این مسافر ادامه داد : طبق اعلام سرمهماندار پرواز باید هواپیما مجدداً و برای دومین بار یخ زدایی شود که معلوم نیست تا چه ساعتی طول بکشد و هیچ زمان دقیقی را نمی‌توانند اعلام کنند و بعد از یخ زدایی پرواز به مقصد تهران انجام می‌شود.