ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۵۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سوژه های داغ > ارتفاع یک و نیم متری برف در محور اسالم به خلخال

ارتفاع یک و نیم متری برف در محور اسالم به خلخال

ارتفاع یک و نیم متری برف در محور اسالم به خلخال آستارا  - بخشدار اسالم شهرستان تالش گفت: ارتفاع برف در حاشیه محور اسالم به خلخال به یک و نیم متر رسیده، مسیر باز و تردد ...

ارتفاع یک و نیم متری برف در محور اسالم به خلخال

ارتفاع یک و نیم متری برف در محور اسالم به خلخال

آستارا  – بخشدار اسالم شهرستان تالش گفت: ارتفاع برف در حاشیه محور اسالم به خلخال به یک و نیم متر رسیده، مسیر باز و تردد با زنجیر چرخ میسر است و رانندگان باید از عبور شبانه و مسافرت های غیرضروری پرهیز کنند.

به گزارش نکته نیوز:

علی درمانی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار نکته نیوز افزود: بارش برف در محور اسالم به خلخال ادامه دارد و در نقاطی از مسیر، بهمن سقوط کرده که با تلاش راهدارن باز گشایی شده و تاکنون حادثه یا مشکل خاصی در این محور گزارش نشده است.
وی اظهار کرد: مسیر چهار روستای اسالم به علت شدت برف مسدود شده است و تلاش راهداران برای بازگشایی مسیرها ادامه دارد.
وی در ادامه بیان کرد: در راه های مواصلاتی جلگه بخش اسالم مشکلی وجود ندارد و تردد خودروها با رعایت احتیاط و به همراه داشتن تجهیزات ایمنی و زمستانی ادامه دارد.

ارتفاع یک و نیم متری برف در محور اسالم به خلخال

درمانی ادامه داد: علاوه بر نیروهای ستاد مدیریت بحران اسالم، نیروهای انتظامی، پلیس راه و جمعیت هلال احمر نیز در مسیرهای مواصلاتی این بخش به صورت شبانه روزی در حال آماده باش و خدمات رسانی هستند.
بخش اسالم شهرستان تالش در مناطق کوهستانی و جلگه ای ۴۰ هزار تن جمعیت دارد و محور اسالم به خلخال با ۷۰ کیلومتر مسافت، یکی از مسیرهای ارتباطی استان های گیلان و اردبیل محسوب می شود.
شهرستان تالش با بیش از ۱۹۰ هزار تن جمعیت، در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.