ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۲۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث, سوژه های داغ > آسانسوری که مرگ را پایین آورد / ۳ کشته و ۱ مصدوم

آسانسوری که مرگ را پایین آورد / ۳ کشته و ۱ مصدوم

  آسانسوری که مرگ را پایین آورد / ۳ کشته و ۱ مصدوم معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم گفت:سقوط آسانسور سه کشته و یک مصدوم برجای گذاشت. به گزارش نکته نیوز: فراهانی معاون مرکز مدیریت حوادث ...

 آسانسوری که مرگ را پایین آورد / 3 کشته و 1 مصدوم

آسانسوری که مرگ را پایین آورد / ۳ کشته و ۱ مصدوم

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم گفت:سقوط آسانسور سه کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش نکته نیوز:

فراهانی معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گفت:ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه ظهر دیروز در  تماس مردمی با اورژانس ۱۱۵ حادثه سقوط آسانسور در ساختمانی نیمه‌کاره در شهرک ولایت گزارش شد.
وی با اشاره به اعزام آمبولانس به محل حادثه افزود: ارزیابی اولیه حکایت از آن داشت که ۴ شهروند ۳  آقا و ۱ خانم بودند هنگام سقوط در آسانسور بودند که یکی از آقایان به علت شدت آسیب‌های وارده در دم جان باخت و ۱ تن در مسیر انتقال به بیمارستان فوت کرد.
فراهانی افزود: متأسفانه دقایقی قبل و علیرغم تلاش‌های فراوان پرسنل اورژانس۱۱۵ درزمان انتقال ونیز تلاش‌های پرسنل اورژانس و اتاق عمل بیمارستان نکویی یک نفر دیگر از حادثه دیدگان آسانسور به علت شدت آسیب‌های وارده در بیمارستان فوت کرد.
آسانسوری که مرگ را پایین آورد / 3 کشته و 1 مصدوم
همچنین، معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با اشاره به برخورد خودروی پژو با ۲ سرنشین آقا و خانم با مانع تیر گفت: این حادثه مقابل بوستان علوی حدود ساعت ۰۱:۳۰ بامداد روز جمعه رخ‌داده است.
وی بابیان اینکه در اثر این برخورد آسیب و صدمات شدید به ۲ سرنشین خودرو که آقایی حدود ۲۴ ساله و خانم ۲۳ ساله بودند وارد شد، گفت: جهت این تصادف دو آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام مصدومان پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان منتقل شدند.