ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۷:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سوژه های داغ > همسر بیانسه خواننده مشهور آمریکایی و دردسر های جدید !

همسر بیانسه خواننده مشهور آمریکایی و دردسر های جدید !

به گزارش نکته نیوز به نقل از سایت بی بی سی فارسی، جی زی، خواننده سرشناس آمریکایی و همسر بیانسه می گوید پایش به جنجال تبعیض نژادیِ فروشگاه بارنیز نیویورک کشیده شده است.     این فروشگاهِ طرف ...

به گزارش نکته نیوز به نقل از سایت بی بی سی فارسی، جی زی، خواننده سرشناس آمریکایی و همسر بیانسه می گوید پایش به جنجال تبعیض نژادیِ فروشگاه بارنیز نیویورک کشیده شده است.

 765-9ktenews.com (7)

765-9ktenews.com (3)

 

این فروشگاهِ طرف قرارداد جی زی، متهم شده که با دو جوان سیاه پوست که اجناس گرانقیمت خریده اند، رفتاری تبعیض آمیز داشته است. بارنیز اما، این اتهام را رد می کند.

 

جی زی یک زمانی خوانده بود من 99 مشکل دارم و حالا گرفتار یکی از آنها شده. این رپر سرشناس برای طراحی اختصاصی چند قلم کالا و جواهر قراردادی با فروشگاه بارنیز نیویورک بسته از جمله این بارانی، یک انگشتر دوقلو و کوله پشتی.

 

765-9ktenews.com (2)

765-9ktenews.com (4)

765-9ktenews.com (8)

 

فروش این اجناس قرار بود از ماه آینده شروع شود اما اکنون طرفداران جی زی از او می خواهند این قرار داد را لغو کند، این هم دلیلش.

 

ترانیز کریستین می گوید با کارت اعتباری اش یک کمربند گران قیمت از فروشگاه بارنیز خریده اما وقتی از فروشگاه خارج شد دو مامور لباس شخصی پلیس او را کنار کشیدند، دستانش را بستند و دو ساعت در بازداشت کردند.

 

765-9ktenews.com (6)

 

خود او در باره این برخورد توهین آمیز می گوید: ماموران لباس شخصی مرا صدا زدند و گفتند: همین الان از فروشگاه بارنیز به آنها تلفن شده و گفته شده کارت ام تقلبی است.

 

ترانیز سرانجام کمربندی را که خریده بود پس گرفت و ماموران پلیس هم معذرت خواهی کردند.

 

کیدا فیلیپس می گوید با او هم رفتار مشابهی شده، او توضیح می دهد: این کیف را به قیمت دو هزار و سیصد دلار از بارنیز خریده ولی در فروشگاه با او رفتار نژادپرستانه شده و او پیام روشنی به جی زی دارد: از او می خواهم با بارنیز معامله نکند.

 

765-9ktenews.com (5)

 

یک نفر هم در توئیتر نوشته، اگر دختر جی زی هم بخواهد کیف گران قیمتی از بارنیز بخرد با او هم چنین رفتار خواهد شد.

 

پلیس نیویورک می گوید: مامورانش به خواست فروشگاه وارد عمل شده اند.

 

بارنیز هم می گوید تغییراتی در نحوه عملکردش خواهد داد اما اتهام رفتار تبعیض آمیز را رد می کند.

 

با این حال بارنیز توضیح نمی دهد اگر عملکردش در این موارد اشکال داشته چه نیازی به تغییر در نحوه عملکردش وجود دارد.

 

جی زی که این روزها سرگرم تور خود در اروپاست تاکنون واکنشی نشان نداده اما برخی هوادارانش از او خواسته اند واکنشی نشان دهد و قراردادش را با بارنیز لغو کند.

 

 765-9ktenews.com (1) 765-9ktenews.com (1)