ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۴:۱۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سوژه های داغ > تصاویر/ اجرای حرکات موزون آذری ،اسپانیش، ایرانی و… به همراه رقص نور و دی جی توسط بانوان به مناسبت عید غدیر در تهران !

تصاویر/ اجرای حرکات موزون آذری ،اسپانیش، ایرانی و… به همراه رقص نور و دی جی توسط بانوان به مناسبت عید غدیر در تهران !

در تبلیغات مرتبط با این جشنواره مبتذل از عکس های برگزاری برنامه های مشابه در ایران و سایر کشورها با اجرای مردان و زنان استفاده شده است.       به گزارش نکته نیوز به نقل از جهان، قرار ...

در تبلیغات مرتبط با این جشنواره مبتذل از عکس های برگزاری برنامه های مشابه در ایران و سایر کشورها با اجرای مردان و زنان استفاده شده است.

 

 

 

به گزارش نکته نیوز به نقل از جهان، قرار است جشنواره ای تحت عنوان حرکات موزون ویژه بانوان به بهانه عید غدیر در یکی از محله های غرب تهران برگزار شود.

در تبلیغات اینترنتی این به اصطلاح جشنواره، از اجرای حرکات موزون آذری، فارسی، کردی، عربی، لبنانی، اسپانیش، ایرانی و… به همراه رقص نور و دی جی، نام برده شده است.

424136_730
 

همچنین در توضیحات فروش این بلیط به رنگ قرمز و به صورت ویژه آمده است که تماشاگران زن شرکت کننده در این برنامه می توانند به انجام حرکات موزون بیرون از سن بپردازند.

 

424137_386
 

در تبلیغات مرتبط با این جشنواره مبتذل نیز از عکس های برگزاری برنامه های مشابه در ایران و سایر کشورها حتی با اجرای مردان نیز استفاده شده است.

 

424138_634