به گزارش نکته نیوز، نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است موضوع اصلی مجلس شورای اسلامی در این هفته پرداختن به موضوع حادثه معدن یورت آزادشهر باشد.

شهرام کوسه‎غراوی  عصر امروز در محل حادثه معدن یورت آزادشهر در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه در زمان بحران مدیریت قبل، حین و بعد از آن به درستی انجام نمی‎شود و باید تمهیداتی انجام شود تا مدیریت این‌گونه بحران‎ها آموزش داده شود.

حادثه معدن یورت آزادشهر در دستور کار مجلسی ها

وی تصریح کرد: شخصا به محل حادثه معدن یورت آزادشهر آمدم تا همه موارد و مشکلات را از نزدیک بازدید کرده و بتوانم پیگیر این مشکلات در صحن علنی مجلس شورای اسلامی باشیم.

نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قرار است موضوع اصلی مجلس شورای اسلامی در این هفته پرداختن به موضوع حادثه معدن یورت آزادشهر باشد که امیدواریم بتوانیم تسهیلات و شرایط خوبی را به مانند آسیب دیدگان حادثه پلاسکو برای این افراد حادثه دیده در نظر بگیریم.

کوسیه‎غراوی افزود: من در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی عضو هستم و با مجمع نمایندگان استان همهتلاش و رایزنی‎های خود را برای احقاق حق کارکنان معادن یورت آزادشهر به کار خواهند گرفت.

وی گفت: باید همه کارگاه‎های کل کشور مورد بررسی قرار بگیرد و از لحاظ ایمنی و شرایط کاری کارگران آن تدابیر لازم اندیشیده شود تا ما در آینده شاهد چنین حادثه‎هایی با این مشکلات نباشیم.

نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: صحن رسمی مجلس شورای اسلامی می‎تواند با همت و همکاری نمایندگان مجلس به عنوان نماینده مردم شرایط خوبی را برای اقشار مختلف آسیب‎پذیر جامعه مانند کارگران، افراد زیرپوشش بهزیستی، کمیته امداد و دیگر افرادی که نیاز به توجه بیشتر دارند فراهم کند.