ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۸:۰۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سوژه های داغ > کسانی که در شورای شهر تهران تایید صلاحیت شده اند

کسانی که در شورای شهر تهران تایید صلاحیت شده اند

کسانی که در شورای شهر تهران تایید صلاحیت شده اند رئیس ستاد انتخابات استان تهران از تایید صلاحیت تعداد 2722 داوطلب در انتخابات شورای شهر تهران خبر داد.افراد تایید صلاحیت شده در انتخابات شورای تهران اعلام ...

کسانی که در شورای شهر تهران تایید صلاحیت شده اند

کسانی که در شورای شهر تهران تایید صلاحیت شده اند

رئیس ستاد انتخابات استان تهران از تایید صلاحیت تعداد 2722 داوطلب در انتخابات شورای شهر تهران خبر داد.افراد تایید صلاحیت شده در انتخابات شورای تهران اعلام شدند

شهاب الدین چاوشی رئیس ستاد انتخابات استان تهران اظهار داشت:از مجموع 3 هزار داوطلب ثبت نام کننده در انتخابات شورای شهر تهران تعداد 2722 داوطلب در انتخابات شورای شهر تهران از سوی هیات های اجرایی و نظارت واجد شرایط شناخته شده اند.

وی افزود:تعداد 242 داوطلب هم بر اساس نظر هیات اجرایی و نظارت واجد شرایط شناخته نشدند و تعداد 36 داوطلب هم انصرافی داشتیم.

چاوشی بیان کرد:داوطلبانی که نسبت به رد صلاحیت خود اعتراض و شکایتی دارند می توانند از فردا یعنی از تاریخ 3 الی 6 اردیبهشت ماه شکایت خود را تقدیم هیات نظارت استان کنند.

کسانی که در شورای شهر تهران تایید صلاحیت شده اند

 

انتخابات شورای شهر تهران در سال 96

وی افزود:هیات نظارت استان نیز از 7 الی 16 اردیبهشت ماه یعنی به مدت 10 روز فرصت دارد شکایت واصله از داوطلبان رد صلاحیت شده را بررسی کرده و نتایج نهایی خود را 17 اردیبهشت ماه به فرمانداری و بخشداری ها اعلام کند که بر این اساس اسامی نهایی نامزدهای انتخابات شوراهای شهر از 18 الی 20 اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران همچنین درباره زمان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شوراهای شهر نیز گفت:تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شوراهای شهر از 21 اردیبهشت ماه آغاز و در 27 اردیبهشت ماه خاتمه می یابد.