ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سوژه های داغ > قرقبان کوهرنگی مورد حمله خرس قرار گرفت + جزئیات خبر

قرقبان کوهرنگی مورد حمله خرس قرار گرفت + جزئیات خبر

قرقبان کوهرنگی مورد حمله خرس قرار گرفت آقای علی دادور، قرقبان طرح کرفس منطقه آقا سید بر اثر حمله خرس زخمی شده و با توجه به نیاز مبرم به امداد و نجات، هماهنگی های لازم جهت ...

قرقبان کوهرنگی مورد حمله خرس قرار گرفت

قرقبان کوهرنگی مورد حمله خرس قرار گرفت

آقای علی دادور، قرقبان طرح کرفس منطقه آقا سید بر اثر حمله خرس زخمی شده و با توجه به نیاز مبرم به امداد و نجات، هماهنگی های لازم جهت این انتقال به بیمارستان در دستور کار قرار گرفت.

قرقبان منطقه ‘مهلوستان’ از توابع دهستان موگویی شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری، روز جمعه در حمله خرس وحشی از ناحیه دست، ران و سینه زخمی شد.

فرماندار کوهرنگ با تایید این خبر افزود:’علی دادور’ قرقبان 42 ساله حین انجام وظیفه توسط خرس وحشی در منطقه مهلوستان و در کوه ‘یکه’ از ناحیه دست، ران و سینه زخمی شد.
مرتضی زمانپور تاکید کرد:نیروهای امداد و نجات بلافاصله با بالگرد از استان لرستان به منطقه اعزام شدند که بدلیل سخت گذر بودن منطقه و تاریکی شب موفق به فرود و انتقال فرد مصدوم نشدند.

قرقبان کوهرنگی مورد حمله خرس قرار گرفت

 وی تصریح کرد:تلاش برای نجات جان فرد مصدوم و انتقال وی به بیمارستان با بالگرد صبح روز شنبه از سر گرفته خواهد شد.
زمانپور یادآور شد:تعدادی از امدادگران محلی و یک پزشکیار برای انتقال وی به منطقه اعزام شده اند.
فرماندار شهرستان کوهرنگ به خونریزی قرقبان اشاره و اظهار کرد:توصیه های لازم پزشکی در این زمینه به امدادگران محلی ارائه شده است.
وی تاکید کرد:20 قرقبان محلی وظیفه حفاظت از منطقه حفاظت شده مهلوستان که گونه نادر کرفس کوهی در آن رشد می کند را بر عهده دارند تا بتوانند ضمن حفظ این گونه نادر و تکثیر بذر آن، از این منطقه حفاظت کنند.