ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سوژه های داغ > احترام احسان علیخانی به یک خواننده لس آنجلسی

احترام احسان علیخانی به یک خواننده لس آنجلسی

احترام احسان علیخانی به یک خواننده لس آنجلسی احسان علیخانی مجــری محبوب و جوانی که این روزها برنامه سه ستاره را روی آنتن شبکه ســـه برده است با اظهار نظر درباره یک خواننده لس آنجلسی جنجال آفرین ...

احسان علیخانی

احترام احسان علیخانی به یک خواننده لس آنجلسی

احسان علیخانی مجــری محبوب و جوانی که این روزها برنامه سه ستاره را روی آنتن شبکه ســـه برده است با اظهار نظر درباره یک خواننده لس آنجلسی جنجال آفرین شد. این مجـــری محبوب در تایید حرفهای این خواننده لس آنجلسی از مردم خواست تا با احترام نقد این خواننده مشهور را بپذیرند .احسان علیخانی

اظهار نظر جنجالی احســـان علیخانی درباره یک خــواننده

احسان علیخانی در اجرای اخیر خود، به اشتباه از مردم خواست تا به نظرات یک چهره لس آنجلـــسی و همکار شبکه های ماهواره ای معاند احـــترام بگذارند!
وی در جریان اجرای برنامه دوشنبه شب «سه ستاره» با اشاره به صحبت های یک چهره ماهواره ای که صدای محـــسن چاوشی را ساختگی دانسته بود، خطاب به علاقه مندان این خواننده اظهار داشت:«خوب است که نقدپذیر باشیم؛ یک نفر آن سر دنـــیا نقدی به این مسئله دارد، به هرحال بزرگ تر است و در این حوزه تخصص دارد و این مسئله را بیان می کند، باید به او هم احترام بگذاریم و نظرش را محترم بشماریم.»
احسان علیخانی

احسان علیخانی در برنامه ســـه ستاره

مقصود احسان علیخانی از فردی که او را بزرگ تر و متخصص نامیده، یک خواننده شارلاتان لس آنجلسی است که کاری جز تولید و انتشار ترانه های مبتذل نکرده است.
مجریان صدا و سیما گاه بدون اشراف بر موضوعات تخصصی، اجازه صدور حکم در حوزه های مختلف را به خود می دهند. در حالی که به اقتضای سرمایه گذاری عظیمی که دشمنان انقلاب و کشور در فضای رسانه ای جهانی دارند، مسئولیت «اجرا» نیازمند افزایش دانش سیاسی و قدرت تحلیل مجری رسانه ملی است، علاوه بر همه اینها تعیین چارچوب های منطقی و منطبق بر معیارهای فرهنگی نظام جمهوری اسلامی برای مجری و التزام او به پرهیز از اعمال علایق و برداشت های شخصی می تواند از چنین اشتباهاتی جلوگیری کند.