ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۴۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / بهداشت و تغذیه, خانواده, ورزش, يادداشت > رایج ترین و کارساز ترین روش آب کردن شکم

رایج ترین و کارساز ترین روش آب کردن شکم

مجموعه : رژیم غذایی ، تغذیه و سلامتی به گزارش ایران ناز همه ما می‌دانیم که ورزش کردن باعث شکل گرفتن و سفت شدن عضلات بدن می‌شود اما بعد از کرانچ‌های بی‌شمار و دراز و نشست‌های ...

مجموعه : رژیم غذایی ، تغذیه و سلامتی
روشی موثر برای آب کردن شکم

به گزارش ایران ناز همه ما می‌دانیم که ورزش کردن باعث شکل گرفتن و سفت شدن عضلات بدن می‌شود اما بعد از کرانچ‌های بی‌شمار و دراز و نشست‌های نفسگیر، بعضی وقت‌ها می‌بینید شکم‌تان آنطور که باید سفت نشده و حسابی لج‌تان می‌گیرد! شاید مشکل رژیم غذایی‌تان است که تمام زحمات ورزشی‌تان را به باد می‌دهد؟!

 

غذاهایی که می‌خوریم، تاثیر بسیار پررنگی بر ظاهر ما می‌گذارند؛ رژیم گرفتن بدون اطلاع از کالری، سدیم و چربی پنهانی که در هر کدام از آنها ممکن است وجود داشته باشد، مثل پرتاب کردن تیر در تاریکی است اما در ادامه خبرهای خوبی برای‌تان داریم؛ خوردن بعضی غذاهای خاص می‌تواند

 

روشی موثر برای آب کردن شکم

 

به صاف شدن شکم شما کمک کند اما آیا شما می‌دانید کدام غذاها شکم‌تان را صاف می‌کنند و کدام‌ها شکم‌تان را برجسته‌تر می‌کند؟ در این خودآزمون با هر ۲ نوع این غذاها آشنا خواهید شد.این صبحانه حاوی «باکتری‌های خوب» است که به پیشگیری از نفخ شکم کمک می‌کند:

 

الف. جوی دوسر
ب. ماست پروبیوتیک
پ. غلات
ت. تخم‌مرغ

 

روشی موثر برای آب کردن شکم

 

پاسخ: ماست پروبیوتیک حاوی باکتری‌هایی است که به کنترل باکتری‌های داخل شکم کمک می‌کند، سیستم گوارش‌تان را منظم نگه داشته و مانع از چاقی شکم می‌شود. پس گزینه ب صحیح است.این خوراکی حاوی چربی غیر‌اشباع تک‌زنجیره‌ای است که به کاهش کلسترول کمک می‌کند:

 

الف. زیتون
ب. ذرت
پ. لوبیا
ت. تن ماهی

 

روشی موثر برای آب کردن شکم

 

پاسخ: یکی از اساسی‌ترین جزئیات رژیم مدیترانه‌ای، زیتون است که به کنترل انسولین و قند خون کمک می‌کند و هر دوی این عوامل در صاف شدن شکم نقش اساسی دارند. بنابراین اگر گزینه الف را انتخاب کرده‌اید، درست حدس زده‌اید.