ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۰:۰۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / بهداشت و تغذیه > احمد میدری:تعیین تعرفه‌ های درمانی سال ۹۶ تا پایان اسفند

احمد میدری:تعیین تعرفه‌ های درمانی سال ۹۶ تا پایان اسفند

احمد میدری:تعیین تعرفه‌ های درمانی سال ۹۶ تا پایان اسفند معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توضیحاتی را در رابطه با افزایش تعرفه‌ های درمانی در سال ۹۶ ارائه کرد. به گزارش نکته نیوز: احمد میدری معاون ...

احمد میدری:تعیین تعرفه‌ های درمانی سال 96 تا پایان اسفند

احمد میدری:تعیین تعرفه‌ های درمانی سال ۹۶ تا پایان اسفند

معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توضیحاتی را در رابطه با افزایش تعرفه‌ های درمانی در سال ۹۶ ارائه کرد.

به گزارش نکته نیوز:

احمد میدری معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا پایان اسفند ماه سال جاری، تعرفه های درمانی سال ۹۶ تعیین خواهد شد.
وی افزود: تاکنون بررسی هایی در این رابطه صورت گرفته و بدون شک تا دو هفته آینده نتیجه این بررسی ها اعلام خواهد شد.معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پیشنهادات ارائه شده از سوی وزارتخانه ها و سازمان های بیمه گر متولی اظهارکرد: وزارت بهداشت، وزارت رفاه و سازمان های بیمه گر در رابطه با تعرفه های سال ۹۶ پیشنهاداتی را ارائه کرده اند.

احمد میدری:تعیین تعرفه‌ های درمانی سال 96 تا پایان اسفند

میدری ادامه داد: در حال حاضر جلساتی با حضور نمایندگان دو وزارتخانه بهداشت و رفاه و همچنین سازمان های بیمه گر در حال برگزاری است و نمایندگان این نهادها پیشنهادات خود را ارائه می کنند.

وی در رابطه با جدا شدن سازمان بیمه سلامت از بدنه وزارت رفاه و اضافه شدن آن به مجموعه وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: با وجود اینکه مسئولان دولت مخالف جا به جا شدن سازمان بیمه سلامت بودند اما مجلس شورای اسلامی جدایی این سازمان را به تصویب رساند و ما ملزم به اجرای آن هستیم.