ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, سوژه های داغ, گزارش تصویری > داعش از پیدایش تا سلب آسایش/فیلم

داعش از پیدایش تا سلب آسایش/فیلم

عراق هم‌اکنون در معرض بزرگ‌ترین هجمه تروریستی قرار دارد که تروریست‌های مورد حمایت غربی و صهیونیستی، رژیم‌های مرتجع عربی و برخی کشورهای همسو با آنها از طریق مزدوران خود به راه انداخته‌اند و اهداف خطرناکی ...

عراق هم‌اکنون در معرض بزرگ‌ترین هجمه تروریستی قرار دارد که تروریست‌های مورد حمایت غربی و صهیونیستی، رژیم‌های مرتجع عربی و برخی کشورهای همسو با آنها از طریق مزدوران خود به راه انداخته‌اند و اهداف خطرناکی را هم دنبال می‌کنند.
 

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، بررسی تحولات اخیر عراق نشان می دهد که این کشور در معرض یک توطئه منطقه ای بزرگ قرار دارد که هدف از آن ایجاد گرداب فتنه مذهبی برای تحقق هدف نهایی یعنی تجریه و تقسیم آن از طریق حمایت از تروریستهای داعش  است که با بقایای رژیم بعثی صدام و گروههای تکفیری همپیمان هستند. فتنه ای که خشک و تر را در عراق می سوزاند و فتنه گران هیچ فرقی میان اهل سنت و شیعیان و کردها قائل نخواهند شد.

همکاری بعثی های صدامی به سرکردگی عزت الدوری مرد شماره دو رژیم سابق عراق با تروریستهای داعش مهر تاییدی بر حمایت رژیمهایی همچون عربستان و قطر از تکفیریهاست،‌زیرا این کشورها از همان زمانی که صدام سرنگون شد، سیاستهای تخریبی و خصمانه خود علیه عراق و روند سیاسی آن را با تشکیل گروههای مسلح و ایجاد ناآرامی و بی ثباتی در این کشور آغاز کردند.

 [jwplayer mediaid=”66197″]

فیلم:داعش از پیدایش تا سلب آسایش