ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۸:۰۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه, گزارش تصویری, يادداشت > احداث هتل در زیر زمین

احداث هتل در زیر زمین

کلوب بازیکنان گلف شهر لندن با همکاری یک گروه معماری در کمربند سبز این شهر هتل و سونایی را احداث خواهد کرد که زیر زمین ساخته می‌شود و سقف سبز آن با زمین‌های گلف و ...

کلوب بازیکنان گلف شهر لندن با همکاری یک گروه معماری در کمربند سبز این شهر هتل و سونایی را احداث خواهد کرد که زیر زمین ساخته می‌شود و سقف سبز آن با زمین‌های گلف و جنگل‌های اطراف یکپارچه خواهد شد.
طرح کمربند سبز شهر لندن، محدودیت‌های بسیاری را برای ساخت و ساز در حومه این شهر اعمال کرده است اما پروژه ساخت هتلی با سقف سبز که توسط کلوب گلف Hersham در شهر لندن با همکاری گروه شناخته‌شده معماری RearsdonSmith اجرا خواهد شد، می‌تواند در کنار رعایت این استانداردها به ساخت ۲۰۰ اتاق تازه در زیر زمین منتهی شود که به میهمانان و فضای سونا اختصاص خواهند یافت.
احداث هتلی بسیار زیبا و 5 ستاره در زیر زمین
به گزارش خبر متیو گای یکی از طراحان شرکت ریرسدان‌سمیت می‌گوید: «ما نه تنها به تمامی استانداردها پای‌بند خواهیم بود بلکه طراحی این هتل به بهبود فضای سبز این منطقه و جلوه‌های بصری آن کمک شایانی خواهد کرد. ما در کنار ساختمان‌سازی فضای سبز را به بهترین شکل ممکن در منطقه توسعه خواهیم داد و این اولین‌بار است که چنین چیزی در جهان رخ می‌دهد».
احداث هتلی بسیار زیبا و 5 ستاره در زیر زمین
سقف سبز این هتل از پوشش طبیعی پوشیده خواهد شد تا با زمین گلف و جنگل‌های اطراف این منطقه یکپارچه شود. پارکینگ فعلی کلوب برچیده می‌شود تا جای آنرا یک پارکینگ زیر زمینی بگیرد و همه ساختمان‌ها به استثنای یک خانه متعلق به کلوب، پذیرش آن و رستوران‌ها در زیر زمین احداث خواهند شد. اتاق‌ها در سه حلقه مجزا و در فضایی به وسعت ۸۰۰ مترمربع احداث خواهند شد که در میان باغ و فضای سبز کلوب واقع شده است. برای این ۲۰۰ اتاق استفاده از نور طبیعى پیش‌بینی شده تا میزان مصرف انرژی برای روشنایی به حداقل برسد.
احداث هتلی بسیار زیبا و 5 ستاره در زیر زمین
این ساختمان‌ها از مبدل حرارتی، پمپ‌های حرارتی زمین‌گرمایی، تصفیه آب محلی و سیستم انبارش و تصفیه آب باران اسفاده خواهند کرد و در نتیجه کمترین میزان تولید گازهای گلخانه‌ای را خواهند داشت.