شیعه با الگوی فاطمی دمادم زندگی را سراسر آوردگاه کربلایی می نماید Reviewed by Momizat on . السلام علیک یا بضعة الرسول یا ام ابیها السلام علیک یا فاطمه الزهرا ایام شهادت تجلی تمامیت کوثر خلقت و بهانه ی ایجاد آسمان و زمین حضرت صدیقه ی طاهره را به عموم ش السلام علیک یا بضعة الرسول یا ام ابیها السلام علیک یا فاطمه الزهرا ایام شهادت تجلی تمامیت کوثر خلقت و بهانه ی ایجاد آسمان و زمین حضرت صدیقه ی طاهره را به عموم ش Rating:
شما اینجا هستید: خانه » يادداشت » شیعه با الگوی فاطمی دمادم زندگی را سراسر آوردگاه کربلایی می نماید

شیعه با الگوی فاطمی دمادم زندگی را سراسر آوردگاه کربلایی می نماید

http://aghigh.ir/files/fa/news/1393/1/6/43440_647.jpg

السلام علیک یا بضعة الرسول یا ام ابیها

السلام علیک یا فاطمه الزهرا

ایام شهادت تجلی تمامیت کوثر خلقت و بهانه ی ایجاد آسمان و زمین حضرت صدیقه ی طاهره را به عموم شیعیان حضرتش خصوصا بانوان سرزمینم تسلیت عرض می نمایم.

در این مقطع زمانی و در این پیچ تاریخی آنچه می بایست از بزرگ بانوی جهان اسلام گفتنی تر و شنیدنی تر باشد، به نظر می رسد، قد کمان و پیکر نحیف و یا حتی دختر گرامی رسول و همسر مرتضی و مادر حسنین بودن و شاید، ماجرای فدک و سیلی و … نیست، بلکه آنچه محتاج آنیم، درک زمان و موقعیت شناسی ایشان در تبعیت از ولایت و امامت و خود را به تمامی خرج امام زمان خویش کردن است.

فاطمه علیها سلام، با توجه به شخصیت و موقعیت بی بدیل در میان جامعه آن زمان می توانست در صدر بنشیند و قدر داشته و ارج ببیند، لیکن با ایمان آگاهانه و عمل به هنگام و البته به قدر توان، به سختی راه را بر اهل باطل چنان سد نمود که ناگزیر از حذف یگانه ی دوران ها و علت خلقت شدند.

زمان چنان بر علیه حق و بر مدار باطل می چرخید که دختر داغدار رسول خدا (ص) بایستی در کوچه و خیابان و مسجد و قبرستان و هر جا که ممکن می نمود، مظلومیت حق را در مقابل مردم فریاد می کرد، کاری که بزرگترین خواص جامعه اسلامی نکردند.

… نتیجه آن‌که شیعه با الگوی فاطمی دمادم زندگی را سراسر آوردگاه کربلایی می نماید تا به این وسیله پایان کار، لبالب از مهدویت گردد و چه قابل تأمل است تصور آنانکه می پندارند که با عشق و محبت به ولایت و خزیدن در گوشه ای و صدور بیانیه ای و گاهی نیز هزینه نمودن از ولایت برای خویش، راه فاطمی می پیمایند و در صراط حق قدم رنجه! می نمایند.

**
فاطمه جان گوشه ی چشم عنایتت را قرینمان ساز تا راه بیابیم و بر مدار حرکت انقلابی و جسارت عاشورایی عزم استوار نماییم و بالاخره در این مسیر از ملامت ملامتگران و از لوابس، متزلزل نگردیم.

دکتر فاطمه فراهانی

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 18114

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.