ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۵۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / يادداشت > گذری بر جنایات وهابیت در منطقه

گذری بر جنایات وهابیت در منطقه

در آیه ای از قرآن میفرماید : مَن قَتَلَ نَفْسًا بِغَيْرِ نَفْسٍ أَوْ فَسَادٍ فِي الْأَرْضِ فَكَأَنَّمَا قَتَلَ النَّاسَ جَمِيعًا ( مائده 32 ) هر کس بی گناهی را به قتل برساند مثل این است که تمام انسانها را به قتل رسانده ...

در آیه ای از قرآن میفرماید : مَن قَتَلَ نَفْسًا بِغَيْرِ نَفْسٍ أَوْ فَسَادٍ فِي الْأَرْضِ فَكَأَنَّمَا قَتَلَ النَّاسَ جَمِيعًا ( مائده 32 )

هر کس بی گناهی را به قتل برساند مثل این است که تمام انسانها را به قتل رسانده است .Capture

 

 

ظلم کردن و مظلوم بودن در اسلام حرام است .

خود کشی و کشتن دیگران در اسلام حرام است ،استفاده از سلاحهای کشتار جمعی که مظلومین را به کام مرگ میکشد در اسلام حرام است .

تنها در چند مورد محدود است که جواز قتل داده شده است که آن هم مطابق با عقل و عدالت است .

مثلا در جایی که یک نفر قاتل فردی را از روی عمد به کام مرگ کشانده است و این مطلب در دادگاه اثبات شده است اسلام به خانواده مقتول حق میدهد که برای احقاق حق میتوانند قصاص کنند و یا دیه بگیرند و یا ببخشند .

لذا قتل در اسلام حرام و از بزرگترین گناهان به شمار میرود حال این قتل خود کشی باشد و یا سقط جنین و یا کشتن دیگران و حتی بالاتر برای تفریح کسی بخواهد به شکار حیوانات برود و با جان جانداران بازی کند این هم حرام است .

از زمانی که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید که تئوری این انقلاب بر پایه مبارزه با شیطان بزرگ و استکبار جهانی بود آمریکایی ها برای ضربه زدن به این حرکت تمام تلاش خود را به کار گرفتند .

چرا که میدانستند این حرکت الگویی برای حرکات مستضعفین در جهان بر علیه استکبار جهانی است .

لذا برای ضربه زدن به این انقلاب از ایران هراسی و اسلام هراسی و شیعه هراسی بهره بردند .

چرا که  تمرکز اصلی حرکت مستضعفین و نفی سلطه امپریالیسم و استثمار جهانی و دول غرب  در ایران است ، ایرانی که حرکت انقلابی خود را از  اسلام ناب محمدی یعنی شیعه اثنی عشری  گرفته است .

این حقیقتی انکار نا پذیر است که نه توقع این بود که انقلاب پیروز شود و نه توقع این بود که بعد از پیروزی دوام بیاورد ، لذا انقلاب اسلامی انفجار نور و معجزه الهی است .

اما رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی در اسلامیت و نگاه به آموزه های عاشورا و رسالتی که خداوند بر دوش ما نهاده است تا به حکومت مستضعفین برسیم و تمام این حرکت با رهبری سلاله پاک پیامبر اسلام حضرت روح الله الموسوی الخمینی که به حقیقت به معنای قرآنی امامت این امت را امامت کردند به پبروزی رسید .

شما نگاه کنید چه حجمه های سنگینی بر علیه ایران و اسلام و شیعه به راه انداختند که با پشت سر گذاردن هر کدام از این موانع دست خدا که امور را هدایت میکرد نمایان میشد .

یکی از توطئه ها زمین زدن انقلاب اسلامی بود .

جنگ خارجی و جنگ شهری و ناآرامی ، حزبها و گروههای وابسطه و نا فرمانیهای مدنی و جنگ رسانه ای و تحریمهای فلج کننده و ترورها و ….

در یک سنوریوی دیگر اختلاف بین مسلمانها و جنگ مذهبی بین شیعه و سنی تا اسلام از درون ویران گردد و سرنوشت مسلمانها به یکدیگر پیوند نداشته باشد تا مثلا وقتی به افغانستان حمله کردند بقیه کشورهای اسلامی بی تفاوت باشند و همینطور تمام کشورهای اسلامی الی آخر ..

در قسمتی دیگر از فعالیتهای خود هجمه به مکتب اهل بیت عصمت و طهارت ، معرفی کردن شیعیان به عنوان تروریست ، و البته باید این نکته را بگوییم که بزرگترین تروریستها و حامیان تروریست خود غرب و دنیای استکبار است و در این میان نقش علماء وابسطه به دنیای غرب در لباس شیعیان غیر قابل انکار است .

 

فعالیت دیگری که انجام دادند عوض نمودن دستورات و تعالیم الهی اسلام و تحریف محتوایی واژگان اسلامی تا از اسلام برای مقابله با اسلام استفاده نمایند مثلا تحریف آیات جهاد که با همین تحریف طالبان را بنیان نهادند ، تحریف قصاص و بسیاری از دستورات اسلامی و….

در یک کلام آمریکاییها و صهیونیسم جهانی برای عملی نمودن منویات پلید و پست خود بهترین راهی که برای ضربه زدن به اسلام پیدا نمودند تقویت وهابیت و مشروعیت جهانی دادن به وهابیت است تا هم ظاهر این حرکت ضد اسلامی آنان حفظ شود و هم به منویات پست خود برسند .

وهابیت مولود استعمار پیر است که توسط شیطان بزرگ تقویت شد و خطر این مولود ناپاک بر جهان اسلام از خطر یهود بدتر اسلام ، و برای فهم این مطلب لازم است مبحث منافقین را در قرآن و روایات بررسی نماییم .

وظیفه وهابیت در جهان اسلام

 1. اختلاف افکنی بین مسلمانها
 2. کشتار مسلمانها به اسم شرک
 3. تقویت جبهه کفر  و شرک
 4. بد نام نمودن اسلام و مسلمین

363742_570.

 

شما نگاه کنید ببینید که وهابیت چه کار انجام میدهد در عراق و پاکستان و افغانستان و ایران و سوریه و مصر و….

یک زمان عقاید غیر عقلانی و غیر فطری وهابیت را شما میشنیدید که مثلا خدا جسم است و بر چهار پای خود سوار است و میشنیدید که برای انبیاء شان و مقام خاصی قائل  نیستند و حتی انبیاء را تا سطح یک انسان ساده گنهکار پایین میاورند و…

و یک زمان میشنیدید که مثلا وهابیت فتوی به قتل داده است و در حجاز و کربلا و نجف و طائف چه جرمهایی انجام داده است و…

ولی هم اکنون دنیا ، دنیای رسانه است آنچیزی را که میشنیدیم و باور نمیکردیم الان میبینیم و ما را بهت و حیرت در بر میگیرد .

وهابیت عقائد خراب ، فتاوی خراب و تاریخ خشن و وحشتناک دارد .

با دارا بودن پول و حمایت دنیای استکبار بزرگترین اسلام هراسی و اسلام گریزی را به راه انداخته است .

به یقین اعلام میکنم بزرگترین حافظ منافع استکبار چه از لحاظ فکری وچه از لحاظ منافع مادی وهابیت میباشد .

وهابیت همان پیروان یزید و بنی امیه هستند ، و خود  آنها هم هیچ حیایی ندارند و این مطلب را به زبان میاورند ، کتابی در تعریف و تمجید یزید نوشته و در عربستان تدریس مینمایند که یزید را به عنوان امیر المومنین معرف مینمایند .

تاسف بیستر این است که وهابیت درمیان فرق مختلف اسلامی رسوخ کرده و با نفاق بالا خود را به جای یکی از مذاهب اسلامی معرفی مینمایند .

و الان شاهد این هستیم فلان عالم در ظاهر حنفی ، ولی مبلغ وهابیت ، در ظاهر شافعی  ، ولی مبلغ وهابیت و البته در میان فرق حقه شیعه هم  رسوخ نموده اند .

بعد  از حرکت اسلامی و انقلابی در مصر که ماهیت اسرائیل به خطر افتاد ، و اسرائیل یکی از بزرگترین هم پیمانان خود را در منطقه از دست داد ، اسرائیل و استکبار به فکر این افتاد که امنیت خود را به دست آورد لذا در دو کشور بزرگ اسلامی سلفی های تکفیری را بسیج نمود تا اختلاف در میان این دو کشور به راه بیندازند و با فتواهای تکفیری حکومتهای این دو کشور را به سمت حکومتهایی از نوع اسلام آمریکایی ببرند ، حکومتهایی همانند عربستان ، تا ماهیت اسرائیل که یک ماهیت یهودی صهیونیزمی دارد حفظ شود  .

شما به عملکرد عربستان در قبال اسرائیل و نوارغزه و کرانه باختری و لبنان و فلسطین نگاه کنید ، سردمداران وابسطه عربستان حتی از یک بیانیه بر علیه اسرائیل دریغ میکنند و این است مصیبت عظیم بر جهان اسلام که باید چشم مسلمین بر آن خون گریه کند .

 

363742_570

 

وهابیتهای سلفی با طرح و برنامه شیطان بزرگ و با حمایت دولتهای اسلامی وابسطه سلفی وارد میدان شدند و از هیچ نوع حمایتی دریغ نشدند از دریافت سلاح و پول و حمایت بین المللی و از  بهره های جنسی و نفسانی  .

تعجب اینجاست انسانهای آزاده و وابسطه که حتی مسلمان نیستند انزجار خود را از اسرائیل و سلفی های تکفیری اعلام میکنند و لی کسانی که خود را خادم الحرمین مینامند از اسرائیل و سلفی های تکفیری و کسانی که مصر و سوریه را به آشوب کشانده اند حمایت میکنند .

خداوندا را تو را شکر که خون حسن شحاته دنیای اسلامی مصر را بیدار نمود و در طول یک هفته عنصر وابسطه در کشور اسلامی مصر سقوط کرد ، خداوندا حاکمان وابسطه که خود را خادم الحرمین مینماند را به سرنوشتی بدتر از صدام حسین و مرسی و حسنی نا مبارک دچار فرما که دین تو را به بازی گرفته ند .

وهابیت های سلفی تکفیری به حمایت حکام عربستان و قطر و بحرین و .. بزرگترین عوامل یهود در جامعه اسلامی هستند .

رویه اسلام وهابی در نهایت دنیای اسلام را دچار آنچیزی میکند که کلیسا به آن دچار شد ، آیا کلیسا به عنوان یک مرجع در امور جامعه مطرح است ؟ با اینکه نزدیک به دو میلیارد انسان مسیحی هستند .

 آیا کلیسا به دینی که به آموزه های شیطانی مهر دینی و خدایی زد تبدیل نشد ؟

آیا کلیسا ازدواج هم جنس گراها را امضاء ننمود ؟

و آیا شاهد این نبودیم در بعضی از کشورهای غربی مسجد هم جنس بازها ساختند ؟

آن تجربه جبهه باطل در مسیحیت که به پیروزی رسید در جهان اسلام بدست وهابیت اجرایی میشود .

در روز نیمه شعبان بیش از دو هزار نفر هجوم میاورند به منزل شیخ حسن شحاته ، او و همراهان او را میکشند و به جنازه شریف و مطهر توهین میکنند که دل شیعیان را به درد آورد و چشمان را گریان نمود ، اما بدانیم گریه ما بر حسن شحاته نیست گریه ما بر خو ما است که چرا ما مانده ایم و توفیق شهادت پیدا نکرده ایم .

چرا جهل و تاریکی تا آنجا که با اسم خدا سرها را از بدن جدا مینمایند .

صحنه های شهادت شیخ حسن شحاته برای من تداعی کربلا را داشت .

عراق و افغانستان و پاکستان و بحرین را نگاه کنید .

در کشورهای اسلامی با نقاب اسلام به مبارزه اسلام آمده اند ودر کشورهای غیر اسلامی مثل میانمار به نحو دیگر به جنگ اسلام آمده اند .

317440_943 tvshia

در سوره در نبل و الزهرا چه کار کرده اند فاجعه انسانی به جایی رسیده است که بزرگترین جهاد مردان این دو شهر تهیه آب و نان و دارو است تا از گرسنگی نمیرند .

363742_570.

بزرگترین وظیفه جامعه اسلامی در این لحظات اسلامی به دوش علماء اهل جماعت است ، برای مبارزه با فرقه ساختگی وهابیت قیام کنید و این لکه ننگ را از دامن اسلام دور کنید ، اینها برای اسلام آبرویی باقی نمیگذارند ، همان فتوایی را برای وهابیت صادر نمایید که شیعه برای بهائیت صادر نمود ، وهابیت در نهایت حلالی نیست که حرام خواهد نمود و حرامی نیست که حلال نکند ، آیا تا کنون عملی غیر از این انجام داده اند .

کشتار زائران خانه خدا در بهترین  مکان در بهترین زمان با بدترین وضعیت ، آیا گناهی بزرگتر از این وجود دارد ؟

 

[jwplayer mediaid=”21822″]

 

 

بچه سه ساله ای را بستند و در جلوی چشم  او پدر و مادر را به قتل رساندند .

 

363742_570

 

بچه سه ساله ای را دار زدند .

 

mihanstar.com-child tvshia

 

سر کودکی را بریدند  به احتمال اینکه شاید دجال باشد .

 

317440_943 tvshia

 

مسلمانی را در سوریه کشتند و قلب او را بیرون آوردند و به دندان گرفتند .

[jwplayer mediaid=”21826″]

اینها روی شیطان پرستها را سفید کرده اند به دست بچه ای شمشیر دادند تا سر از بدن یک مسلمان جدا کند .

[jwplayer mediaid=”21827″]

فتوی به تخریب قبر مطهر فرزند فاطمه زهرا دادند .

37697_267

قبر حجر بن عدی یار با وفای پیامبر اسلام را ویران نموده و بدن شریف را توهین و جسارت کردند .

برای اینکه از اشرار سوری حمایت کنند و خوش خدمتی به اسرائیل نمایند برای اوباش تروریست سوری حقوق قرار دادند .

با فتوای جهاد نکاح فاحشه ها را به سوریه کشانده و از آن طرف اوباش انسان کش و هوس باز به سوریه رفتند .

137110649351

چه تجاوزهایی به زنان پاکدامن در سوریه انجام شد که با این اعمال روی لشکر یزید را در ماجرای حره در مدینه سفید کردند .

بازتاب این اعمال در جهان اسلام و دیگر جوامع چه چیری است .

[jwplayer mediaid=”21830″]

در تونس ارتش زنان عریان که روی بدن خود شعارهای ضد اسلامی مینوشتند و به قرآن و پرچم لا اله الا الله توهین میکردند راه افتاد ، خاک بر این اسلامی که شما آن را تبلیغ میکنید نمیخواهم فاش نمایم قلمهای شما را که تئوری فیلم توهین به رسول الله ، آن چیزی بود که شما نوشته اید .

sozan

برای بریدن سر مسلمانان جایزه قرار دادید .

بر میگردیم به همان روایت :

من سمع رجلا ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس بمسلم .

[jwplayer mediaid=”21832″]

ندای یا للمسلمین در سراسر این کره خاکی بلند است ، از میانمار و سوریه و بحرین و پاکستان و عراق و …..

کمترین کاری که از دست ما  بر میاید :

 1. اعلام عزای عمومی
 2. سخنرانی و بصیرت دهی
 3. برگزاری یادواری شهدا به صورت پیوسته از یاد نبریم خون آقا مصطفی خمینی مننجر به انقلاب ایران شد و خون حسن شحاته  منجر به سقوط محمد مرسی و … دست خدا هادی امور است ، ترکیه ای که هر نوع حمایت از جنایت کاران سوری داشت به مشکلات برخورده است و تا آستانه سقوط پیش رفت 
 4. محکوم نمودن تروریستها
 5. محکوم نمودن وهابیت و مفتی ها ی هوس باز وهابی
 6. محکوم نمودن سران حکومتهای وهابی و در راس همه آنها حکومت وابسطه سعودی
 7. اقامه دعوی و شکایت بر علیه تمامی مجرمین
 8. در خواست از کشورهای اسلام در جهت احضار سفیران و دیپلماتهای کشورهای حامی وهابیت تا توضیح لازم بدهند 

البته این نکته را در آخر خاطر نشان نمایم که بالاخره دیر یا زود قبل از ظهور ما شاهد خروج و قدرت گرفتن سفیانی در سوریه و حرکت به سمت عراق و ایران و عربستان خواهیم بود  که آن یک بحث دیگری دارد .

التماس دعا 

نظرات شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  مهدي می گوید :

  بر پدرتون لعنت پس فطرت هاي آشغال خوك صفت كه اين همه پليديد و جنايت مي كنيد خدا لعنتون كنه

  حمید می گوید :

  انشاالله روزی برسد که دنیا ازوجود وهابیون کثیف ونجس وادمخوار پاک شود اللهم عجل لولیک الفرج

  محمد می گوید :

  سلام
  بیایید منتظر حقیقی باشیم.
  با علممان و با عملمان و به فرمان مهدی فاطمه عج الله فرجه این پلیدیان را از صفحه روزگار محو کنیم.
  ان شا الله

  daniyal می گوید :

  میرسد روزی که تا خدا هست و خدایی می کند در آتشه جهنم بسوزند.این جنایات جر از حرام زادها بر نمی آید.قلب نازنین امام زمان رو به درد آوردن

  محمد جواد می گوید :

  بسم الله الرحمن الرحیم
  وقالوا لوکنا نسمع او نعقل ماکنا فی اصحاب السعیر
  سوره مبارکه ملک آیه 10
  آنگاه اهل آتش با تاسف وحسرت باهم گویند اگرما دردنیا سخن انبیا ء می شنیدیم یا به دستور عقل رفتار میکردیم امروز از دوزخیان نبودیم.
  شاید مصداق این آیه مبارکه ، حماقت این فرقه ضاله باشد که درقیامت به خود نهیب میزنند که سخن انبیارا توجه نکردیم . ولی چرا ازعقل خود کمک نگرفتیم .
  اگرکسی عقل وفطرت خود را سرکوب نکند . عقلش اجازه چنین جنایاتی به او نمی دهد .
  سئوال : آیا وهابیت تحصیل کرده به عقلش نمی رسد که طبق هیچ مرامی بدون حکم قاضی هیچکس حق ندارد یک انسان را به قتل برساند؟
  نتیجه اینکه : این جنایتکاران کافر ماموریت دارند که به عقل ناقص خود بعنوان مسلمان به اسلام ضربه بزنند وقطعا حلال زاده نیستند.به این دلیل که علاوه برجنایت ، تظاهر به جنایت می کنند.

  جواد می گوید :

  وقتی این صحنه هارو میبینیم به کشورو مذهبمون افتخار میکنیم، خدا حفظ کنه رهبرو علمامون رو که پارو اعتقاداتشون نمیذارن واین فتواهای الکی رو نمیدن

  محمود می گوید :

  از حرامزاده از فرزندان هند جگر خوار بیشتر از این نمیشه توقع داشت خدایا عاجزانه میگم الهم عجل لولیک الفرج به حق محمد ال محمد امین

  ولی اله می گوید :

  آیا حرفی برای گفتن مانده است؟

  میلاد می گوید :

  خدارا شکر که ایرانیم و مسلمان و شیعه.زنده باشه رهبرمون

  پژمان می گوید :

  خداروشکر که ما امنیت داریم تو کشمورمون