ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۵۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > داستان رابطه جنسی رئیس شرکت و زن متاهل / فیلمبرداری از رابطه شیطانی / دوستی در تلگرام

داستان رابطه جنسی رئیس شرکت و زن متاهل / فیلمبرداری از رابطه شیطانی / دوستی در تلگرام

داستان رابطه جنسی رئیس شرکت و زن متاهل / فیلمبرداری از رابطه شیطانی / دوستی در تلگرام براساس اوراق پرونده، آذر سال ۹۰ بود که پس از ناپدید شدن رئیس یک شرکت خصوصی در شمال تهران، ...

داستان رابطه جنسی رئیس شرکت و زن متاهل / فیلمبرداری از رابطه شیطانی / دوستی در تلگرام

براساس اوراق پرونده، آذر سال ۹۰ بود که پس از ناپدید شدن رئیس یک شرکت خصوصی در شمال تهران، کارآگاهان پلیس جنایی با ردیابی تلفن همراه مرد گمشده به محل زندگی زن و شوهری در جنوب شهر رسیدند. این مرد پس از دستگیری اعتراف کرد که رئیس شرکت را به قتل رسانده است. داستان رابطه جنسی رئیس شرکت و زن متاهل

به گزارش نکته نیوز : بعد هم گفت جسد را در صندوق عقب خودروی مقتول گذاشته و ماشین را در یکی از پارکینگ‌های عمومی شهر رها کرده‌ است.

بلافاصله گروه تجسس و مأموران اداره تشخیص هویت به محل مورد نظر رفته و جسد را کشف کردند. پس از اعتراف‌های مرد جوان و زنش، هر دو در رابطه با قتل رئیس شرکت بازداشت شدند و تیر ماه امسال، آنها در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده محاکمه شدند.

داستان رابطه جنسی رئیس شرکت و زن متاهل / فیلمبرداری از رابطه شیطانی / دوستی در تلگرام داستان رابطه جنسی رئیس شرکت و زن متاهل,تجاوز مدیر شرکت به زن جوان,عاقبت شهوترانی مدیر شرکت زن متاهل,عاقبت هوسرانی شهوترانی زن متاهل,عاقبت دوستی تلگرامی گروه تلگرامی کانال دوستی دخترپسر هات داف سکسی جذاب خوشگل جنده فراری متاهل بیغیرت کونی کس کون تنگ حشری شهوتی شهوانی فیل کلیپ دوستی شمره موبایل تلفن خاله عمه عمو فامیلی کارتونی دانلود مجله تلنبه بکن بکن کیرکلفت آبکیر چوچوله ارضاء ارگاسم گاییدن گایش جر طاقباز سگی وحشی پستون ممه سینه باسن ساپورت تننگ دام تاپ شورت الکسیس تگزاس

داستان رابطه جنسی رئیس شرکت و زن متاهل

در دادگاه چه گذشت؟
در جلسه دادگاه نماینده دادستان پس از بیان کیفرخواست علیه زن و شوهر حمید -۳۸ ساله- و ناهید – ۳۲ ساله- برای آنها به اتهام مباشرت و مشارکت در قتل رئیس شرکت خصوصی در خانه‌شان درخواست مجازات کرد. اولیای دم (فرزندان و پدر و مادر مقتول) نیز خواستار قصاص قاتل شدند.

آنگاه حمید به‌عنوان متهم ردیف اول در برابر قضات ایستاد و گفت: «وقتی همسرم تعریف کرد که رئیس شرکت پس از مسموم کردنش، او را مورد آزار شیطانی قرار داده است خونم به جوش آمد و نقشه گوشمالی مرد شیطان صفت را طراحی کردم، اما نمی‌دانستم او کشته می‌شود. بنابراین طبق نقشه از زنم خواستم مرد غریبه را به خانه دعوت کند.

وقتی از در وارد شد و می‌خواست به طرف همسرم برود او را با ضربه میله فلزی بیهوش کردم. وقتی به‌هوش آمد جملات و الفاظ زشتی را به زبان آورد که عصبانی‌ام کرد، من هم با تیغ موکت بری که روی پله ساختمان بود سرش را بریدم و جسدش را داخل یک گونی انداختم بعد هم آن را در صندوق عقب خودروی خودش گذاشتیم و ماشین‌ را به پارکینگ انتقال دادیم.

داستان رابطه جنسی رئیس شرکت و زن متاهل

 

زن جوان نیز که علاوه بر اتهام مشارکت در قتل به رابطه شیطانی متهم شده بود، گفت: با مقتول به‌صورت تصادفی در  فضای مجازی و شبکه تلگرام آشنا شدم. وقتی با دعوتش به محل کارش که یک شرکت خصوصی در شمال تهران بود رفتم، او مرا بیهوش کرد و مورد تعرض قرار داد.

وقتی به‌هوش آمدم ادعا کرد که از صحنه رابطه شیطانی‌اش فیلم گرفته است.از این طریق بود که به رابطه‌های شیطانی با من ادامه داد. تا اینکه موضوع را به همسرم گفتم چون عذاب وجدان گرفته بودم.

این زن جوان نیز پس از محاکمه از سوی قضات به خاطر رابطه شیطانی به ۱۵ سال حبس و ۹۹ ضربه شلاق محکوم شد اما قضات دادگاه عامل قتل را براساس قانون و به دلیل اثبات به مهدور الدم بودن مقتول، از اتهام قتل تبرئه کردند. این رأی از سوی قضات دیوانعالی کشور نیز تأیید شد و عامل قتل در آستانه آزادی قرار گرفت.