ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۰:۵۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > قاتل فراری مامور کلانتری ملارد در خرم دشت کرج دستگیر شد

قاتل فراری مامور کلانتری ملارد در خرم دشت کرج دستگیر شد

قاتل فراری مامور کلانتری ملارد در خرم دشت کرج دستگیر شد متهم فراری که در اقدامی وحشتناک مامور پلیس را با ضرب گلوله به قتل رسانده بود، ساعاتی پیش دستگیر شد. به گزارش نکته نیوز: ساعت ۱۱ روز ...

قاتل فراری مامور کلانتری ملارد در خرم دشت کرج دستگیر شد

قاتل فراری مامور کلانتری ملارد در خرم دشت کرج دستگیر شد

متهم فراری که در اقدامی وحشتناک مامور پلیس را با ضرب گلوله به قتل رسانده بود، ساعاتی پیش دستگیر شد.

به گزارش نکته نیوز:

ساعت ۱۱ روز دوشنبه ماموران گشت کلانتری ملارد درحال گشتزنی در حوزه استحفاظی خود به سرنشینان یک دستگاه خودرو سواری مشکی رنگ مظنون شده و با استعلام پلاک خودرو مظنون فرمان ایست به راننده آن دادند. راننده خودرو سواری پس از توقف در حاشیه اتوبان در حالی که ماموران پلیس در حال نزدیک شدن به آنها بودند ناگهان با بیرون آوردن یک قبضه سلاح کمری اقدام به شلیک به سمت هر دو مامور کردند که طی این درگیری سرباز نیروی انتظامی از ناحیه پا مجروح و مامور کادری کلانتری مورد اصابت سه گلوله قرار گرفت و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

بر اساس این گزارش متهمان بعد از مجروح کردن هر دو مامور بلافاصله از محل حادثه متواری شدند. با انتقال هر دو مامور مجروح به بیمارستان، سرباز نیروی انتظامی تحت درمان قرار گرفت اما متاسفانه مامور کادری کلانتری به دلیل اصابت گلوله به طحال، شکم و پا به درجه رفیع شهادت نائل شد.

قاتل فراری مامور کلانتری ملارد در خرم دشت کرج دستگیر شد

مشخصات خودرو متهمان فراری در سیستم جامع پلیس درج شده و ماموران سرنخ های خوبی از محل اختفای آنان بدست آورده و به زودی نسبت به دستگیری آنان اقدام خواهند کرد.

بر اساس خبرهای رسیده از برخی منابع قاتل متواری شهید استوار دوم علی احمدنژاد مامور کلانتری مارلیک شخصی معروف به “کاکا” بوده است که ساعتی قبل در خرم دشت کرج دستگیر شده است.