ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۳۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث, خواندنی > اعتراض از نوع خودسوزی / دختر ۱۶ساله ایی که سوخت

اعتراض از نوع خودسوزی / دختر ۱۶ساله ایی که سوخت

اعتراض از نوع خودسوزی / دختر ۱۶ساله ایی که سوخت دختر ۱۶ساله وقتی متوجه شد در یکی از درس‌هایش نمره صفر گرفته، تصمیم هولناکی گرفت. به گزارش نکته نبوز،  رفتار یک معلم که به دانش اموز کلاسش ...

اعتراض از نوع خودسوزی / دختر ۱۶ساله ایی که سوخت

اعتراض از نوع خودسوزی / دختر ۱۶ساله ایی که سوخت

دختر ۱۶ساله وقتی متوجه شد در یکی از درس‌هایش نمره صفر گرفته، تصمیم هولناکی گرفت. به گزارش نکته نبوز،  رفتار یک معلم که به دانش اموز کلاسش در یک درس نمره صفر را داده بود ، با خودسوزی دختر ۱۶ ساله دانش آموز در جلوی در مدرسه را رقم زد . پس از اینکه در یک درس نمره صفر برای دانش اموز مدرسه ای در تهران رد شد  این دختر دانش‌آموز مقابل مدرسه‌اش رفت و با ریختن بنزین روی خودش دست به‌ خودسوزی زد و جان باخت . این حادثه چند روز پیش مقابل یکی از مدارس دخترانه در پایتخت رخ داد.

اعتراض از نوع خودسوزی / دختر ۱۶ساله ایی که سوخت

به گزارش نکته نیوز:

این دختر نوجوان که در یکی از امتحان‌هایش نمره صفر گرفته بود با ریختن بنزین روی خودش، کبریت را کشید و خودش را آتش زد.

شاهدان با دیدن این صحنه هولناک با اورژانس تماس گرفتند و دختر نوجوان که به‌شدت دچارسوختگی شده بود به بیمارستان منتقل شد اما پس از گذشت ۴۴روز به‌دلیل شدت سوختگی جانش را از دست داد. در چنین شرایطی گزارش مرگ او در اختیار قاضی محسن مدیرروستا بازپرس جنایی تهران قرار گرفت و با دستور وی تحقیقات در این خصوص صادر شد.

بررسی‌ها نشان می‌داد دختر نوجوان از اینکه معلمش در امتحان نمره صفر به او داده عصبانی شده و برای اعتراض دست به این اقدام زده است. این در حالی است که پدر این قربانی پس از مرگ دخترش به کلانتری رفته و از معلمی که به او نمره صفر داده شکایت کرده است. تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.