ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۳۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث, خبر ويژه, خواندنی > هویت شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو امروز مشخص شد

هویت شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو امروز مشخص شد

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران از تشخیص هویت کامل همه شهدای حادثه پلاسکو تا بعد از ظهر امروز خبر داد. مسعود قادی پاشا در گفت‌وگو با فارس در ارتباط با آخرین جزئیات تشخیص هویت جان‌باختگان ...

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران از تشخیص هویت کامل همه شهدای حادثه پلاسکو تا بعد از ظهر امروز خبر داد.

مسعود قادی پاشا در گفت‌وگو با فارس در ارتباط با آخرین جزئیات تشخیص هویت جان‌باختگان و شهدای حادثه پلاسکو اظهارداشت: بررسی DNA و تطبیق آن با DNA خانواده شهدا و مفقودان توسط پزشکی قانونی استان تهران انجام گرفته و اقدامات لازم در این زمینه صورت پذیرفت.

 

وی با اشاره به اینکه تشخیص هویت شهدا و جان‌باختگان کار بسیار حساسی بود، افزود: تاکنون هویت ۱۰ شهید و جان‌باخته مشخص شده و تشخیص هویت سایر شهدای آتش‌نشان هنوز باقی مانده است.

 

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران خاطرنشان کرد: از آنجایی که برای تشییع پیکرهای شهدا و جان‌باختگان حادثه پلاسکو منتظر نتیجه تشخیص هویت توسط پزشکی قانونی استان تهران هستند، همکاران ما قول داده‌اند که تا بعد از ظهر امروز تشخیص هویت سایر آتش‌نشان‌های شهید مشخص شود.

 

وی گفت: از میان پیکرها و اجسادی که به پزشکی قانونی ارجاع داده شده ۴ مورد مربوط به پیکر ۴ غیرآتش‌نشان بوده که هویت آنها کاملاً مشخص شده  و به خانواده های آنها اطلاع رسانی شده است

 اخباراجتماعی,خبرهای اجتماعی , حادثه پلاسکو