ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۵۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > ازدواج ناشایست زنی با سگش در برنامه زنده! + تصاویر

ازدواج ناشایست زنی با سگش در برنامه زنده! + تصاویر

ازدواج ناشایست زنی با سگش در برنامه زنده! + تصاویر به گزارش نکته نیوز، اوایل هفته بود که ازدواج خانم با سگش سر زبانها افتاد.برنامه تلویزیونی سعی کرد هر طور شده از خانم وقت مصاحبه بگیرد.مقدمات ...

ازدواج ناشایست زنی با سگش در برنامه زنده! + تصاویر

۹ktenewes157

به گزارش نکته نیوز، اوایل هفته بود که ازدواج خانم با سگش سر زبانها افتاد.برنامه تلویزیونی سعی کرد هر طور شده از خانم وقت مصاحبه بگیرد.مقدمات فراهم شد و خانم در برنامه تلویزیونی حضور یافت.
مصاحبه توسط دو نفر از مجریان هدایت می شد.مجریان برنامه آقای فیلیپ اسکوفیلد و خانم هالی ولوبی برای اغاز سخن هدف خانم اماندا راجرز را از ازدواجش پرسیدند.

راجرز در این خصوص می گوید اوایل هفته بود که با سگم ازدواج نمودم.من عاشق او هستم.به همدیگر خیلی علاقه داشتیم.هر کسی در این دنیا علاقه و عشق های مختلفی دارد.در مراسم ازدواج من بیش از ۲۰۰ میهمان شرکت کرده بودند چرا شما تشریف نیاورده بودید؟.سپس مجریان برنامه از اماندا سوال نمودند چی شد که با سگ ازدواج نمودی وی در جواب ایشان گفت مردان علاقه کمتری به سگ دارند و تا دلشان نخواهد او را به رختخواب راه نمی دهند.
.

۹ktenewes158

.

ارتباط من با شبا خیلی عمیق بود.شبا سنی ندارد ولی علاقه من به او خیلی زیاد است.در پایان آقای فیلیپ در حالی که خنده بر لب داشت از اماندا سوال نمود ایا سگ می تواند خواسته ای شما را براورده نماید؟اماندا گفت وقتی علاقه و ارتباط دو طرفه باشد بدون شک این اتفاق نیز می افتد.