ازدواج ناشایست زنی با سگش در برنامه زنده! + تصاویر Reviewed by Momizat on . ازدواج ناشایست زنی با سگش در برنامه زنده! + تصاویر به گزارش نکته نیوز، اوایل هفته بود که ازدواج خانم با سگش سر زبانها افتاد.برنامه تلویزیونی سعی کرد هر طور شده ازدواج ناشایست زنی با سگش در برنامه زنده! + تصاویر به گزارش نکته نیوز، اوایل هفته بود که ازدواج خانم با سگش سر زبانها افتاد.برنامه تلویزیونی سعی کرد هر طور شده Rating:
شما اینجا هستید: خانه » حوادث » ازدواج ناشایست زنی با سگش در برنامه زنده! + تصاویر

ازدواج ناشایست زنی با سگش در برنامه زنده! + تصاویر

ازدواج ناشایست زنی با سگش در برنامه زنده! + تصاویر

۹ktenewes157

به گزارش نکته نیوز، اوایل هفته بود که ازدواج خانم با سگش سر زبانها افتاد.برنامه تلویزیونی سعی کرد هر طور شده از خانم وقت مصاحبه بگیرد.مقدمات فراهم شد و خانم در برنامه تلویزیونی حضور یافت.
مصاحبه توسط دو نفر از مجریان هدایت می شد.مجریان برنامه آقای فیلیپ اسکوفیلد و خانم هالی ولوبی برای اغاز سخن هدف خانم اماندا راجرز را از ازدواجش پرسیدند.

راجرز در این خصوص می گوید اوایل هفته بود که با سگم ازدواج نمودم.من عاشق او هستم.به همدیگر خیلی علاقه داشتیم.هر کسی در این دنیا علاقه و عشق های مختلفی دارد.در مراسم ازدواج من بیش از ۲۰۰ میهمان شرکت کرده بودند چرا شما تشریف نیاورده بودید؟.سپس مجریان برنامه از اماندا سوال نمودند چی شد که با سگ ازدواج نمودی وی در جواب ایشان گفت مردان علاقه کمتری به سگ دارند و تا دلشان نخواهد او را به رختخواب راه نمی دهند.
.

۹ktenewes158

.

ارتباط من با شبا خیلی عمیق بود.شبا سنی ندارد ولی علاقه من به او خیلی زیاد است.در پایان آقای فیلیپ در حالی که خنده بر لب داشت از اماندا سوال نمود ایا سگ می تواند خواسته ای شما را براورده نماید؟اماندا گفت وقتی علاقه و ارتباط دو طرفه باشد بدون شک این اتفاق نیز می افتد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 18114

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.