اقدام زشتی که خواستگار مازندرانی قبل عقد انجام داد! Reviewed by Momizat on . اقدام زشتی که خواستگار مازندرانی قبل عقد انجام داد! به گزارش نکته نیوز، خواستگاری که با شنیدن جواب رد، با ایجاد صفحه ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام در صدد انتقام اقدام زشتی که خواستگار مازندرانی قبل عقد انجام داد! به گزارش نکته نیوز، خواستگاری که با شنیدن جواب رد، با ایجاد صفحه ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام در صدد انتقام Rating:
شما اینجا هستید: خانه » حوادث » اقدام زشتی که خواستگار مازندرانی قبل عقد انجام داد!

اقدام زشتی که خواستگار مازندرانی قبل عقد انجام داد!

اقدام زشتی که خواستگار مازندرانی قبل عقد انجام داد!

chaqoye-9ktenewes-com1221

به گزارش نکته نیوز، خواستگاری که با شنیدن جواب رد، با ایجاد صفحه ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام در صدد انتقام برآمده بود، توسط پلیس فتا مازندران دستگیر شد.

سرهنگ “حسن محمدنژاد” رئیس پلیس فتا مازندران گفت: دختر جوانی به ماموران پلیس فتای استان مازندران مراجعه کرد و گفت: فردی ناشناس عکسم را در صفحه اینستاگرام خود گذاشته و با ارسال پیام به دوستانش ادعا کرده، همسرم است. ماموران با بررسی های فنی و اطلاعاتی، متهم را که خواستگار سابق شاکی بود پیدا کرده و دستگیر کردند.

این فرد در تحقیقات اولیه به جرم Crime خود اقرار کرد و انگیزه اش از این کار را جواب رد شاکی به خواستگاری اش از وی اعلام کرد. متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 280

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.