مجری معروف که به بهانه طلسم و جادوگری با زنان رابطه نامشروع برقرار میکرد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی نکته نیوز : "این مجری با یکی از زنان جوان قرار می گذارد و به او وعده می دهد که طلسم او را از طریق رابطه جنسی باطل می کند." به نقل از وبسایت خبری " مجله اینترنتی نکته نیوز : "این مجری با یکی از زنان جوان قرار می گذارد و به او وعده می دهد که طلسم او را از طریق رابطه جنسی باطل می کند." به نقل از وبسایت خبری " Rating:
شما اینجا هستید: خانه » حوادث » مجری معروف که به بهانه طلسم و جادوگری با زنان رابطه نامشروع برقرار میکرد

مجری معروف که به بهانه طلسم و جادوگری با زنان رابطه نامشروع برقرار میکرد

مجله اینترنتی نکته نیوز : “این مجری با یکی از زنان جوان قرار می گذارد و به او وعده می دهد که طلسم او را از طریق رابطه جنسی باطل می کند.”
مصر مجری مشهور از تختخواب زنان جوان سر درآورد

به نقل از وبسایت خبری “نجوم مصریه”، “قدری.م” مجری برنامه “طهی” -که از ماهواره مصر به آنتن می رود- توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

بنا بر این گزارش، این مجری مشهور به زنان جوان تلقین کرده بود که می تواند از طریق روابط نامشروع با آنها، طلسم و سحر را با خارج کردن آن از بدنشان باطل کند.

به گزارش وبسایت نجوم مصریه، این مجری با یکی از زنان جوان قرار می گذارد و به او وعده می دهد که طلسم او را از طریق رابطه جنسی باطل می کند.

بر پایه این گزارش، پلیس توانست این مجری را در خانه یکی از قربانیان بازداشت کند. وی در مقابل مبلغی پول دست به رابطه جنسی با قربانی زده بود. این مجری تحت عناوین مختلفی، زنان را فریب می داد و آنها را اغفال می کرد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 992

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.