ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۱۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > تجاوز ۸ ساعته دو پسر ۱۲ ساله به دختر ۶ ساله در توالت مدرسه

تجاوز ۸ ساعته دو پسر ۱۲ ساله به دختر ۶ ساله در توالت مدرسه

مجله اینترنتی نکته نیوز : دو پسر ۱۲ ساله به اتهام تجاوز جنسی به یک دختر ۶ ساله در توالت مدرسه شان در سیدنی، استرالیا محاکمه می شوند. دو پسر ۱۲ ساله دختر بچه ۶ ساله ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : دو پسر ۱۲ ساله به اتهام تجاوز جنسی به یک دختر ۶ ساله در توالت مدرسه شان در سیدنی، استرالیا محاکمه می شوند.

دو پسر ۱۲ ساله دختر بچه ۶ ساله ای را در طی روزهای متوالی چندین بار در سرویس بهداشتی مدرسه ابتدایی شان مورد تجاوز قرار دادند. به رغم تایید جرم این دو نوجوان، وکیل مدافع یکی از متهمان اصرار دارد موکل اش بی گناه است و حتی با قرار وثیقه وی را به همراه خانواده اش راهی تعطیلات کرده است.

hhw597

بر اساس اسناد موجود در دادگاه قربانی بین ۲۴ ژوئن تا ۱۶ آگوست سال جاری بین ساعات ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر در توالت مدرسه مورد حمله قرار گرفته است. هر کدام از این دو پسر طی حملات جداگانه قربانی را مورد تعرض جنسی قرار دادند. پدر و مادر قربانی با اطلاع به مدرسه روند پیگیری این شکایت را پیش گرفتند و متهمان از تاریخ ۲۰ آگوست در بازداشت بسر می برند و از مدرسه نیز بطور موقت اخراج شده اند. هر دو متهم به چندین فقره تجاوز جنسی با کودک زیر ۱۰ سال محکوم شده اند. پنج شنبه گذشته (۲۲ سپتامبر) نخستین حضور یکی از متهمان در دادگاه کودکان بود که در آن وکیل مدافع با قرار وثیقه موجب شد موکل اش در این شرایط بحرانی برای رسیدن به آرامش با والدین خود به تعطیلات برود. همچنین وی از دادگاه خواست موکل اش از حضور در جلسه بعدی دادگاه معاف شود. وی با توجه به سن پایین این نوجوان، در مورد حضور خبرنگاران و بازتاب گسترده این موضوع در جامعه ابراز نگرانی کرد. جلسه بعدی دادگاه این متهم به ۲۰ نوامبر موکول شد و متهم دیگر نیز باید طی روزهای آتی در جلسه رسیدگی به اتهام اش شرکت کند.