ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۱:۲۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > مردی که به خاطر ناتوانی خانواده دختر در تهیه جهیزیه بینی دختر را برید

مردی که به خاطر ناتوانی خانواده دختر در تهیه جهیزیه بینی دختر را برید

مجله اینترنتی نکته نیوز : شوهر عصبانی هندی به خاطرناتوانی خانواده همسرش در پرداخت پول جهیزیه دخترشان، بینی همسرش را برید. این زوج ۸ سال قبل زندگی مشترک‌شان را در ایالت «اوتارپراداش» در شمال ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : شوهر عصبانی هندی به خاطرناتوانی خانواده همسرش در پرداخت پول جهیزیه دخترشان، بینی همسرش را برید. این زوج ۸ سال قبل زندگی مشترک‌شان را در ایالت «اوتارپراداش» در شمال هند آغازکرده بودند.
قربانی این ماجرا به رسانه‌ها گفته: از زمان ازدواج تاکنون خانواده‌ام به خاطر فقر مالی نتواسته بودند مبلغ تعیین شده برای جهیزیه را به شوهرم پرداخت کنند به همین خاطر دیگر صبر شوهرم به سر آمده و او در اقدامی انتقامجویانه بخشی از بینی‌ام را برید.

androidonlinenewsimage-aspx
بنا بر آداب و رسوم برخی هندی‌ها پرداخت هزینه‌های جهیزیه بر عهده خانواده عروس است که به‌عنوان هدیه به داماد پرداخت می‌شود.بنا به گزارش پلیس، شوهر این زن خواستار طلب ۵۰ هزار روپیه‌ای از خانواده همسرش شده است.
این درحالی است که زن جوان می‌گوید: در طول هشت سال زندگی مشترک همواره از سوی شوهرش هدف شکنجه قرار گرفته و بارها با کمربند کتک خورده است. خانواده این زن می‌گویند نه تنها قادر به پرداخت مبلغ جهیزیه نیستند بلکه نمی‌توانند هزینه عمل جراحی بینی دخترشان را نیز بپردازند.