ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۵۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > زنی که به قصد خرید از خانه بیرون رفته بود و دیگر بازنگشت

زنی که به قصد خرید از خانه بیرون رفته بود و دیگر بازنگشت

مجله اینترنتی نکته نیوز : زن مشهدی به نام "زهرا بربری" که به قصد خرید از خانه بیرون رفته بود دیگر بازنگشت. به گزارش رکنا: در تاریخ دهم مرداد سال جاری پیرمردی ۷۲ ساله با مراجعه ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : زن مشهدی به نام “زهرا بربری” که به قصد خرید از خانه بیرون رفته بود دیگر بازنگشت.

به گزارش رکنا: در تاریخ دهم مرداد سال جاری پیرمردی ۷۲ ساله با مراجعه به کلانتری خبر از گمشدن همسر خود را به ماموران محله پل ذهاب داد.
پیرمردی ۷۲ ساله به نام حسین در اظهاراتش به ماموران کلانتری گفت: همسرم صبح دیروز از خانه به بهانه خرید تنباکو خارج شده و دیگربازنگشته است. وحتی این احتمال وجود ندارد که زنم از خانه فرار کرده باشد به این خاطر که ما هیچ مشکلی در زندگی یمان نداشتیم، او حتی مدارک شناسایی و تلفن همراه خودش را نبرده و زمانی که برای خرید از خانه بیرون می رفت دمپایی پایش بود.

همسر خانم “بربری” به این نکته اشاره کرد که زنم ۳ دختر و یک پسر از شوهر سابقش دارد و به این دلیل که هیچ آدرسی از فرزندانش نداشته هنوز نتوانسته به آنها اطلاع بدهد.

۲۵۳۳۳e66d24d4ed3ab6935fc0537ca57
حسین آقا در ادامه به خبرنگار رکنا گفت: زنم برادری دارد که قبل از گمشدنش گاهی به ما سر می زد. که بعد از این اتفاق فقط یک بار پیش من آمده و گفت که به پدر و مادر همسرم خبر ندهم به خاطر اینکه آنها اوضاع روحی مناسبی ندارند و امکان دارد با شنیدن این خبر حال شان بدتر شود.
با اظهارات این پیرمرد تحقیقات در خصوص گمشدن این خانم ادامه دارد و پلیس از مردم خواست که در صورت رویت این خانم به کلانتری اطلاع بدهند