ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۸:۵۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > تجاوز رئیس شرکت به دختر جوان جویای کار

تجاوز رئیس شرکت به دختر جوان جویای کار

مجله اینترنتی نکته نیوز : دخترجویای کار وقتی در یک شرکت توانست منشی گری کند از سوی رییس موسفید هدف تجاوز قرار گرفت. مرد متجاوز وقتی دید منشی اش می خواهد به وی پیشنهاد حقوق بالا ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : دخترجویای کار وقتی در یک شرکت توانست منشی گری کند از سوی رییس موسفید هدف تجاوز قرار گرفت.

مرد متجاوز وقتی دید منشی اش می خواهد به وی پیشنهاد حقوق بالا داد غافل از اینکه بزودی رسوا خواهد شد.چندی پیش دختری با مراجعه به پلیس تهران ادعا کرد رییس موسسه خصوصی به او تجاوز کرده است.
مرجان گفت:مدت ها می شد به دنبال کار می گشتم هرجا می رفتم مدیران آنجا پیشنهاد ارتباط می دادند و من نمی پذیرفتم تا اینکه در یک موسسه خصوصی وقتی رییس پا به سن گذاشته را دیدم تصور کردم جای مناسبی برای کار است.

d02b998ff72e4366988b145c6c48697c
وی افزود:هنوز یک هفته نگذشته بود که رییس خواست با رفتن کارمندان دیگر برای انجام برخی از کارها من در شرکت بمانم بدون اینکه شکی کنم پذیرفتم وقتی تنها شدم رییس من را صدا زد و وقتی داخل اتاقش رفتم دیدم رفتارش فرق می کند و زمانی فهمیدم او می خواهد به من تجاوز کند که راهی برای فرار نداشتم هرچی گریه و التماس کردم نشد و آن مرد به من تجاوز کرد.
مرجان ادامه داد:خیلی داغون شده بودم و ریسس شرکت برای اینکه من شکایت نکنم پیشنهاد حقوق بسیار بالایی داد که من برای خلاصی از آن شرکت پذیرفتم و وقتی بیرون آمدم یک راست خودم را به کلانتری رساندم.
ماجرای این دختر قربانی تجاوز خیلی زود به بازپرس کشیک مخابره شد و همزمان با دستور اعزام مرجان به پزشکی قانونی دستور بازداشت رییس متجاوز نیز صادر شد.
مرد ۶۲ ساله وقتی دید راز هوسرانی اش فاش شده است به ماموران گفت:این دختر دروغ می گوید او بود که به سمت من آمد و وقتی دید نمی خواهم باج بدهم تهدید به شکایت کرد.
بنابه این گزارش،رییس هوسران با محاکمه در دادگاه کیفری به زندان و شلاق محکوم شد.