ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۲۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > اعتراض مرد همسایه به پسر جوان به خاطر پوشش نامناسبش به درگیری مسلحانه انجامید

اعتراض مرد همسایه به پسر جوان به خاطر پوشش نامناسبش به درگیری مسلحانه انجامید

مجله اینترنتی نکته نیوز : پوشش نامناسب پسر جوان در جلوی خانه اش ماجرای یک درگیری مسلحانه را کلید زد. به گزارش رکنا، ساعت ۱۱ جمعه شب ماموران پلیس آبادان در جریان تیراندازی های شبانه ای ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : پوشش نامناسب پسر جوان در جلوی خانه اش ماجرای یک درگیری مسلحانه را کلید زد.

به گزارش رکنا، ساعت ۱۱ جمعه شب ماموران پلیس آبادان در جریان تیراندازی های شبانه ای در منطقه زمین شهری آبادان قرار گرفتند و خیلی زود تیمی ازماموران کلانتری ۱۱ در محل حاضر شدند.
ماموران با حضور در محل پی بردند ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه جوان ۲۳ ساله ای به نام احسان با پوشش نامناسبی جلوی در خانه شان نشسته بوده که یکی از مردهای همسایه همراه خانواده اش در حال عبور از جلوی این جوان بوده که به خاطر پوشش نامناسب پسر جوان در کوچه به وی اعتراض می کند.

n00059138-b

اعتراض این مرد به پسر جوان شروع یک درگیری را کلید می زند که مرد همسایه در ادامه به خانه اش رفته و پس از دقایقی با اسلحه شکاری به سراغ احسان می رود و به سمت این جوان تیراندازی می کند که پسرخاله احسان وقتی برای میانجیگری وارد صحنه تیراندازی می شود هدف گلوله های مرد همسایه قرار می گیرد.
در ادامه این درگیری پدر احسان با اسلحه کلاشینکف از خانه اش خارج شده و برای فراری دادن مرد همسایه شروع به تیراندازی می کند و خودش نیز قبل از حضور ماموران پا به فرار می گذارد.
بنا به این گزارش، ماموران در این مرحله مرد همسایه را که باعث مجروح شدن پسرخاله احسان شده در خانه اش دستگیر می کنند و تحقیقات برای دستگیری پدر ادامه دارد.