ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > غرق شدن یک آبادانی در رودخانه دز و خوش شانسی ۶ نفر دیگر که نجات یافتند

غرق شدن یک آبادانی در رودخانه دز و خوش شانسی ۶ نفر دیگر که نجات یافتند

مجله اینترنتی نکته نیوز : مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدماتی ایمنی شهرداری دزفول با تایید مرگ یک شهروند آبادانی در رودخانه دز گفت:۶ نفر دیگر با سرعت عمل ماموران نجات غریق از مرگ ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدماتی ایمنی شهرداری دزفول با تایید مرگ یک شهروند آبادانی در رودخانه دز گفت:۶ نفر دیگر با سرعت عمل ماموران نجات غریق از مرگ حتمی نجاتی یافتند.

به گزارش ایرنا عبدالحسین معظم فر جمعه شب گفت:مردی ۳۰ ساله اهل آبادان عصر جمعه هنگام شنا در منطقه چال کندی دزفول در رودخانه غرق شد.
وی گفت:این حادثه ساعت ۱۷:۳۰ عصر جمعه به سامانه ۱۲۵ گزارش شده و در پی آن گروهی غواص به محل حادثه اعزام شدند.
معظم فر افزود:در این حادثه شهروند آبادانی که به همراه جمعی از دوستان خود در حال شنا در منطقه چال کندی دزفول بود غرق شد.
وی گفت:این حادثه حوالی سنگ شماره یک منطقه چال کندی دزفول رخ داد و گروه غواص اقدام به گشت زنی و جست و جوی برای یافتن جسد این فرد کردند اما جریان تند آب اجازه غواصی را نداد.

۸۲۲۲۴۴۰۷-۷۱۰۰۶۴۶۹
معظم افزود:با وجود ۲ ساعت تلاش گروه غواص جسد این گردشگر آبادانی پیدا نشد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول همچنین از نجات ۶ نفر از جمله ۲ گردشگر از تهران و خرم آباد با تلاش و سرعت عمل ماموران نجات غریق خبر داد و گفت:این افراد هنگام شنا در رودخانه دز در اطراف آسیاب های آبی و منطقه تفریحی علی کله دچار حادثه شدند.
معظم فر افزود:گروه نجات غریق مستقر در ساحل رودخانه دز در منطقه پایین دست پل سوم دزفول نیز ۲ نفر را نجات داده که توسط پست ساحلی هلال احمر به بیمارستان منتقل و پس از درمان از بیمارستان مرخص شدند.
از ابتدای امسال تاکنون ۹ نفر در رودخانه دز و کانال های آبیاری غرق شده اند.