ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۹:۵۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > دستگاه تردمیل جان پزشک ۵۰ ساله را گرفت / مرگ مشکوک

دستگاه تردمیل جان پزشک ۵۰ ساله را گرفت / مرگ مشکوک

مجله ینترنتی نکته نیوز : پزشک عمومی در حال ورزش روی تردمیل بود که در سناریویی عجیب روی زمین افتاد و به کام مرگ فرو رفت. به گزارش رکنا،ساعت ۱۲ ظهردوشنبه ۱۵ شهریور ماه سال جاری ...

مجله ینترنتی نکته نیوز : پزشک عمومی در حال ورزش روی تردمیل بود که در سناریویی عجیب روی زمین افتاد و به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش رکنا،ساعت ۱۲ ظهردوشنبه ۱۵ شهریور ماه سال جاری ماموران کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد در جریان مرگ مرموز پزشک میانسالی در طبقه زیرزمین خانه اش قرار گرفتند.
ماموران خیلی زود در محل حاضر شده و با جسد این پزشک ۵۰ ساله که از ناحیه سر آسیب دیده بود روبرو شدند و ماجرای مرگ مرموز را بازپرس ویژه قتل مخابره کردند.
spin_prod_739661912
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران و تیم تشخیص هویت به دستور بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران به محل حادثه در خیابان مهرام نبش خیابان ۲۲ ساختمان شماره ۹۸ منطقه یوسف آباد اعزام شدند.
بررسی های ابتدایی نشان از آن داشت که این پزشک عمومی در حال ورزش روی تردمیل بوده که از پشت به زمین افتاده و از ناحیه سر آسیب دیده و در همان محل حادثه به کام مرگ فرو رفته است.
بنا به این گزارش، بازپرس ایلخانی در این مرحله دستور داد تا جسد قربانی حادثه به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات برای حل ابهامات موجود در پرونده در اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.