ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۵۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > اظهار نظر جالب قطری ها بعد از باخت از ایران / ازبکستان از ایران قوی تر است

اظهار نظر جالب قطری ها بعد از باخت از ایران / ازبکستان از ایران قوی تر است

مجله اینترنتی نکته نیوز : قطری ها بر این عقیده اند که ازبکستان به مراتب حریفی قوی تر از ایران است و تیم ملی این کشور نباید تصور کند در بازی پیش رو حریف آسانی ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : قطری ها بر این عقیده اند که ازبکستان به مراتب حریفی قوی تر از ایران است و تیم ملی این کشور نباید تصور کند در بازی پیش رو حریف آسانی را پیش رو دارد!
روزنامه الرایه همان طور که تصویرش در سایت های خبری منتشر شده است خطاب به بازیکنان تیم ملی قطر تیتر زده است که مراقب باشید، ازبکستان به مراتب حریفی قوی تر از ایران است!

AndroidOnlineNewsImage.aspx
نگاه قطری ها در نوع خود جالب است! اما خیلی هم بی ربط و غیر منطقی نیست. نه اینکه ازبکستان تیمی قوی تر از ایران باشد اما تیم بی آزاری نیست. ایران در دوره پیشین به زحمت ازبکستان را در تاشکند شکست داد. آنهم در مسابقه ای که اشتباهات داوری به سود ما بود. و در بازی برگشت دیدید که این تیم در استادیوم آزادی ایران را شکست داد. هر چند در نهایت این تیم ایران بود که به عنوان تیم نخست به جام جهانی صعود کرد و ازبکستان هم از صعود باز ماند.
شاید هم قطری ها این تیتر را زده اند که بازیکنان تیم ملی این کشور از پیش خود را برنده این دیدار ندانند و با غرور وارد زمین نشوند!