ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۸:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > بمب گذاری در اهواز / شایعه یا واقعیت ؟

بمب گذاری در اهواز / شایعه یا واقعیت ؟

مجله اینترنتی نکته نیوز : یک مقام ارشد امنیتی در همین زمینه به تابناک خوزستان گفت: پس از تماس شهروندان و بررسی موضوع توسط کارشناسان مربوطه، مشخص شد شی مذکور بمب نبوده و ظاهرا یک ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : یک مقام ارشد امنیتی در همین زمینه به تابناک خوزستان گفت: پس از تماس شهروندان و بررسی موضوع توسط کارشناسان مربوطه، مشخص شد شی مذکور بمب نبوده و ظاهرا یک تایمر به دور تعدادی مقوا پیچانده شده بود

بمب گذاری ماجرای بمب گذاری در اهواز چه بود؟/ توضیحات یک مقام امنیتی

دقایقی پیش خبر کشف و خنثی سازی یک بمب تایمری در خیابان وهابی کیانپارس اهواز همراه با تصاویر به سرعت در فضای مجازی، منتشر شد. بر اساس خبر منتشر شده، کارگران شهرداری اهواز، با مشاهده یک شیء شبیه بمب، با مسئولان انتظامی تماس می گیرند و ماموران واحد چک و خنثی سازی بمب وارد عمل می شوند و تدابیر امنیتی اتخاذ و واحدهای اطراف تا شعاع چندمتری نیز تخلیه می شوند.

با این وجود بررسی ها نشان داد شیء مذکور بمب نبوده است. یک مقام ارشد امنیتی در همین زمینه به تابناک خوزستان گفت: پس از تماس شهروندان و بررسی موضوع توسط کارشناسان مربوطه، مشخص شد شی مذکور بمب نبوده و ظاهرا یک تایمر به دور تعدادی مقوا پیچانده شده بود. بگفته وی در حال حاضر همه چیز به حالت عادی برگشته و خبر منتشر شده در شبکه های مجازی دقیق نبوده است.

در همین خصوص سرهنگ قاسم پور معاون اجتماعی ناجا استان خوزستان نیز گفته است: ظهر امروز از طریق تماس های مردمی به پلیس ۱۱۰ به نیروی انتظامی اعلام شد که در کنار یک مجتمع در خیابان وهابی اهواز (بین کیانپارس و کیان آباد) یک بمب دیده شده است.

بگفته وی، بر اساس این گزارش مردمی، به سرعت تیم عملیاتی ویژه خنثی سازی بمب نیرویانتظامی در محل گزارش شده، حاضر شدند و در اولین اقدام، محل مشکوک را تخلیه کردند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان ادامه اداد: پس از بررسی های صورت گرفته مشخص شد که شی مشکوک بمب نبوده است.

گفتنی است عکس هایی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، نشان می دهد، شیء مشکوک چند لوله مقوایی همراه با تایمر بوده است.