ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۲:۵۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > مرد شیطان صفتی که برای رسیدن به اهدافش زنان را طعمه خود میکرد

مرد شیطان صفتی که برای رسیدن به اهدافش زنان را طعمه خود میکرد

مجله اینترنتی نکته نیوز : کلاهبردار حرفه ای که با طعمه قرار دادن زنان سالخورده از طریق کف زنی اقدام به سرقت می کرد، توسط عوامل انتظامی این شهرستان شناسایی و دستگیر شد. سرهنگ داوود کاظمی ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : کلاهبردار حرفه ای که با طعمه قرار دادن زنان سالخورده از طریق کف زنی اقدام به سرقت می کرد، توسط عوامل انتظامی این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ داوود کاظمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه گفت: این فرد که اهل یکی از استان های غربی کشور است با مراجعه به در منازل زنان سالخورده، با نشان دادن مقداری پول ولباس، خود را فردی خیر معرفی می کرد و از صاحب منزل طلب کمک به نفع نیازمندان داشت.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه گفت: این مرد هنگام کلاهبرداری با ترفندهایی از قبیل این که همسرش در خارج از کشور است، از مالباختگان درخواست رویت طلا و جواهرات را می کرد و سپس با اذعان به اینکه طلاها شماره ندارد، خواستار بررسی بیشتر می شد.

d0a8c04c3a2d4d199a64d13fcb15450a
سرهنگ کاظمی اظهار کرد: این کف زن حرفه ای با غفلت و ناآگاهی مالباختگان طلاها را به داخل کیسه پلاستیک سوراخ به همراه لباس ها ریخته و با درخواست یک نوشیدنی تا بازگشت طعمه، با خوردوی خود که یک پراید بود، متواری می شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرندیه گفت: در جریان بررسی این کلاهبرداری ها و تلاش عوامل انتظامی دو متهم دستگیر شدند که متهم اصلی، فردی با سابقه محکومیت ۱۶ ساله است.
سرهنگ کاظمی گفت: با هماهنگی مقام قضایی و دستور دادستان ، تصویر عامل این کلاهبرداری بدون پوشش در رسانه ها منتشر می شود تا شاکیان در سطح کشور با دیدن چهره وی بتوانند برای پیگیری روند پرونده خود به اداره آگاهی شهرستان زرندیه مراجعه کنند.
شهرستان زرندیه به مرکزیت شهر مامونیه با جمیعت ۵۷هزار نفر در شاهراه استان های مرکزی، البرز، تهران، قم، همدان و قزوین قرار گرفته که از نظر وسعت دومین و از نظر جمیعت پنجمین شهرستان استان مرکزی است.