ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۰۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > رسوایی بزرگ معلمی که با شاگرد ۱۷ ساله خود همخوابی و رابطه نامشروع برقرار کرد

رسوایی بزرگ معلمی که با شاگرد ۱۷ ساله خود همخوابی و رابطه نامشروع برقرار کرد

مجله اینترنتی نکته نیوز : معلم فرانسوی به اتهام داشتن رابطه غیراخلاقی با دانش آموز ۱۷ ساله اش در طول برنامه جشن پایان سال تحصیلی در ادینبرو، اسکاتلند بازداشت شد. "ایزابل گراهام" معلم ۲۷ ساله ای ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : معلم فرانسوی به اتهام داشتن رابطه غیراخلاقی با دانش آموز ۱۷ ساله اش در طول برنامه جشن پایان سال تحصیلی در ادینبرو، اسکاتلند بازداشت شد.

“ایزابل گراهام” معلم ۲۷ ساله ای که در یکی از مدارس ادینبرو فرانسه تدریس می کرده با اتهام برقراری رابطه جنسی با یکی از دانش آموزان پسرش مواجه است.

متهم مدعی است در نوشیدنی اش مشروبات الکی ریخته شده و تحت تاثیر آن اقدام به برقراری رابطه غیراخلاقی کرده است. متهم همراه دانش آموز روی تخت توسط یکی دیگر از دانش آموز دیده شده که تصاویر این رابطه به سرعت در رسانه های اجتماعی منتشر شده است.

۹۲۶۷b9c89da54c4eb059d937ee7dd01a

ایزابل در بازجویی ها اذعان داشته است: “من خودم قربانی شدم. هیچ چیزی از آن شب کذایی به یاد ندارم جز اینکه ۴ لیوان آبمیوه که مطمئن هستم در آن مشروبات الکی ریخته شده بود را نوشیدم. بعد از آن نیز فقط ساعت ۵:۳۰ صبح که بیدار شدم را به یاد دارم.” شورای آموزش اسکاتلند نیز این معلم را برای برقراری رابطه غیراخلاقی با یکی از شاگردان مدرسه متهم کرده است. این معلم بعد از اتهامات وارده استعفا داده و در انتظار صدور حکم نهایی است.

طبق اظهارات “کیت میلر” گروهبان پلیس، با بررسی دوربین های مدار بسته ادعای متهم مبنی بر توطئه علیه وی و ریختن مشروبات الکی در نوشیدنی اش رد شده است. از سوی دیگر ایزابل مدعی است که تا قبل از ازدوج اش رابطه جنسی با هیچ شخصی نداشته است. نامزد متهم “اندرو ویلکی” نیز بشدت از وی دفاع کرده است. جلسه رسیدگی به اتهام وارده به متهم در دادگاه روز سه شنبه ۳۰ آگوست به دلیل عدم وجود ادله کافی بی نتیجه ماند و جلسه بعدی به آینده موکول شد.