ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > عروسی ای که بعد شاباش دادن به نزاع دسته جمعی تبدیل شد و یک کشته داد

عروسی ای که بعد شاباش دادن به نزاع دسته جمعی تبدیل شد و یک کشته داد

مجله اینترنتی نکته نیوز : طرفین عروسی پس از مدت‌ها برنامه‌ریزی و تدارک مراسمی مفصل برای آغاز زندگی مشترک فرزندانشان، حدود ٢٠٠مهمان دعوت کرده بودند و غروب شنبه‌شب با حضور مهمان‌ها این مراسم آغاز شد. ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : طرفین عروسی پس از مدت‌ها برنامه‌ریزی و تدارک مراسمی مفصل برای آغاز زندگی مشترک فرزندانشان، حدود ٢٠٠مهمان دعوت کرده بودند و غروب شنبه‌شب با حضور مهمان‌ها این مراسم آغاز شد. شادی‌های کاذب به‌همراه رقص و پایکوبی تا نزدیکی‌های نیمه‌شب ادامه یافت. پدر داماد حدود ساعت ١١ در جمع مهمان‌ها حاضر شد و مراسم با دادن شاباش به داماد ادامه یافت که دراین‌میان ناگهان چندین نفر به‌صورت گروهی با یکدیگر آغاز به بگومگو کردند که درنهایت این جدال لفظی به نزاع و زد‌وخورد کشید و دراین‌میان ناگهان برق یک چاقو در هوا درخشید و ٢ نفر از مهمان‌ها که نوجوانی ١۶ساله و مردی حدودا ۵٠ساله بودند، به ضرب چاقو زخمی شدند و زمین افتادند.

۵۶c05792636c4b0bb5a6ea5a0e84323d
با این حادثه که پیش از شام رخ داد، شام جا‌به‌جا ماند و مجلس به‌هم ریخت. مصدومان به بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد مشهد منتقل شدند؛ اما نوجوان ١۶ساله در بیمارستان جان باخت. با گزارش ماموران پاسگاه آبروان، تیم جنایی به سرپرستی قاضی حسینی راهی بیمارستان و سپس روستای تیمورآباد شدند.
تحقیقات قاضی حسینی نشان داد که فردی ٢۶ساله به‌نام سعید، سال گذشته با پسرعموی متوفی درگیر شده و او را زخمی کرده که به‌همین‌دلیل این فرد به زندان افتاده است. حدود یک ماه پیش این فرد با پرداخت دیه از زندان آزاد می‌شود.
عصر روز حادثه سعید با یک خودرو درحال عبور از خیابان‌های روستای تیمورآباد بوده است که پدر متوفی جلویش را می‌گیرد و به او پرخاش می‌کند که چرا با سرعت می‌روی و گرد‌وخاک می‌کنی که با وساطت اطرافیان، این درگیری لفظی ختم می‌شود.
اما شب‌ موقع عروسی این مشاجره لفظی ازسوی دو خانواده که همگی با هم فامیل بوده‌اند، دوباره آغاز شده و این‌بار رنگ و شکل دیگری به خود می‌گیرد و تبدیل به نزاع می‌شود. دراین‌میان افراد حاضر در دعوا با تبرزین، چاقو، چماق، چوب و… به جان هم می‌افتند که ٢ نفر به ضرب چاقو زخمی می‌شوند. به‌گفته شاهدان، فردی ٢۴ساله به‌نام امیر این قتل را انجام داده که ازسوی عوامل انتظامی تمام طرفین این نزاع که بین ١۶تا ۴۵سال هستند، بازداشت شده و امیر نیز جزو دستگیرشدگان است؛ اما او هنوز این قتل را به گردن نگرفته است. تحقیقات دراین‌زمینه ادامه دارد