ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۰۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > پدری که برای نجات خانواده اش به آب زد خودش غرق شد

پدری که برای نجات خانواده اش به آب زد خودش غرق شد

مجله اینترنتی نکته نیوز : غرق شدن اعضای یک خانواده ۴ نفری در استخر پارک باغ ملک تجریش حادثه ساز شد و پدر فداکار به کام مرگ فرو رفت. ساعت ۳ بعدازظهر ۵شنبه ۴ شهریور سال ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : غرق شدن اعضای یک خانواده ۴ نفری در استخر پارک باغ ملک تجریش حادثه ساز شد و پدر فداکار به کام مرگ فرو رفت.

ساعت ۳ بعدازظهر ۵شنبه ۴ شهریور سال جاری خانواده ۴ نفره ای برای استراحت و تفریح به پارک نیمه کاره ای به نام باغ ملک در منطقه میدان تجریش رفتند.
داخل این پارک نیمه کاره یک استخر بزرگ آب بوده که هنوز به صورت کامل آماده نشده و پر از آب نیز بوده است. بعد از دقایقی از ورود این خانواده به پارک دو پسر بچه ۸ و ده ساله این خانواده برای شنا به داخل آب رفته و پس از دقایقی وارد بخش پر عمق استخر شده و چون قادر نبودند که شنا کنند ،  شروع به دست و پا زدن می کنند. با دیدن این صحنه پدر و مادر این دو کودک برای نجات دو کودک خود وارد استخر می شوند و آن ها هم دچار مشکل در شنا کردن می شوند و نمی توانند خود را نجات دهند. در همین لحظه یکی از کارگرهای پارک وارد عمل شده و موفق می شود دو کودک و مادر آن ها را نجات دهد.اما پدر خانواده زیر آب رفته و به کام مرگ فرو می رود.
۱۳۹۵۰۳۱۰۱۴۵۰۰۵۸۹۹۷۸۰۳۳۰۴
از شروع این حادثه تا پایان نجات دو کودک و مادر ۴۰ دقیقه طول می کشد که در آخر با حضور ماموران آتش نشانی در محل موفق می شوند پدر را بیرون کشیده و به بیمارستان شهدای تجریش منتقل کنند. بعد از انتقال به بیمارستان اقدامات پزشکی برای نجات این پدر آغاز می شود اما ساعت ۴ بامداد روز جمعه وی تسلیم مرگ می شود.
بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران همراه با تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران وارد عمل شده و از صحنه حادثه تحقیقات اولیه آغاز شد. تحقیقات ابتدایی نشان می داد که نرده های استخر به اندازه ۸۰ سانت با فاصله های زیادی از یکدیگر وجود داشته است. دو کودک حادثه نیز با رد شدن از این نرده ها به داخل استخر رفته و در قسمت کم عمق مشغول بازی می شوند که ناگهان وارد بخش پرعمق شده و حادثه تلخ رقم می خورد.
گویا از قبل نیز شهردار منطقه اعلام کرده بود که به خاطر آبیاری از پارک این استخر را پر از آب کرده اند.
بنابراین گزارش بازپرس ایلخانی با توجه به مقصر بودن شهرداری دستور تحقیقات ویژه برای این حادثه صادر کرده است.