ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > کار بی شرمانه و تجاوز دو جوان به زن در پژو پارس

کار بی شرمانه و تجاوز دو جوان به زن در پژو پارس

مجله اینترنتی نکته نیوز : دو جوان که با همدستی فرد دیگری با خودروی سواری پژو پارس در محدوده بلوار طبرسی شمالی و التیمور مشهد مرتکب شرارت های خیابانی می شدند به دام افتادند. فرمانده انتظامی ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : دو جوان که با همدستی فرد دیگری با خودروی سواری پژو پارس در محدوده بلوار طبرسی شمالی و التیمور مشهد مرتکب شرارت های خیابانی می شدند به دام افتادند.

فرمانده انتظامی مشهد در تشریح این پرونده گفت: از چندی قبل گزارش هایی مبنی بر سرقت های به عنف و شرارت های خیابانی توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.
سرهنگ محمد بوستانی افزود: تیم های دایره آگاهی کلانتری التیمور در پی گیری این پرونده و با تحقیقات گسترده میدانی، دو تن از عاملان این اقدام های مجرمانه را شناسایی و تحت تعقیب قرار داد.
وی تصریح کرد: بررسی های علمی در این پرونده حاکی از آن بود که متهمان در آخرین اقدام مجرمانه خود، زن جوانی را با توسل به زور و تهدید سوار خودروی پژو پارس خود کرده و او را مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت قرار داده اند.

۵۶۳a79a7b4d04935be6d61d0fa7d18fb
فرمانده انتظامی مشهد خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع ، پی گیری پرونده با شتاب بیشتری دنبال شد و ماموران کلانتری التیمور عامل اصلی این شرارت های خیابانی را با ردزنی های گسترده دستگیر کردند.
وی خاطر نشان کرد: در مرحله دوم این عملیات، متهم دیگر پرونده که راننده خودروی پژو پارس بود در یکی از خیابان های منطقه و در حال پرسه زنی دستگیر شد.
سرهنگ محمد بوستانی با اشاره به این مطلب که جستجوهای پلیسی برای دستگیری همدست فراری متهمان و همچنین کشف دیگر اقدام های مجرمانه آنان ادامه دارد گفت: پلیس مشهد با همکاری آگاهانه شهروندان فرصت جولان و عربده کشی و شرارت به افرادی که بخواهند نظم و امنیت را خدشه دار کنند نخواهد داد و در این رابطه دستگاه قضایی نیز با حمایت از پلیس، برخورد قانونی و قاطعانه با این افراد خواهد داشت