ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۳۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > دختری که بعد از پارتی دماوند جان داد!

دختری که بعد از پارتی دماوند جان داد!

دختری که بعد از پارتی دماوند جان داد! نکته نیوز به نقل از روزنامه ایران: در پی مرگ مرموز دختر جوان که پس از حضور در میهمانی خانه ویلایی دماوند جان‌سپرده بود سه پسر جوان بازداشت ...

دختری که بعد از پارتی دماوند جان داد!

soghot

نکته نیوز به نقل از روزنامه ایران: در پی مرگ مرموز دختر جوان که پس از حضور در میهمانی خانه ویلایی دماوند جان‌سپرده بود سه پسر جوان بازداشت شدند.

 دو هفته قبل پسری به نام پوریا سوار بر خودروی پژو در حال عبور از خیابان آفریقا- جردن- بود که با دختری به نام سمیرا آشنا شد. دختر ۱۹ ساله نیز به درخواست دوستی پسر پاسخ مثبت داد. چند روزی از این آشنایی نگذشته بود که پوریا متوجه اعتیاد شدید دختر جوان شد و همین موضوع انگیزه‌ای شد برای پایان رابطه دوستی آنها.

در این مدت پوریا از سمیرا بی‌خبر بود تا اینکه پنجشنبه گذشته دختر جوان با او تماس گرفت و مدعی شد به‌خاطر او مواد را کنار گذاشته است.

بدین‌ترتیب غروب شنبه، سمیرا، همراه پوریا و چند نفر از دوستانش به یک خانه ویلایی در منطقه دماوند رفتند.

بعد از پایان میهمانی پوریا همراه دو نفر از دوستانش و سمیرا سوار بر خودرو به طرف تهران حرکت کردند. اما سمیرا در راه به‌خواب عمیقی فرو رفت. در بین راه آنها متوجه وخامت حال سمیرا شده و او را به بیمارستان امام حسین(ع) منتقل کردند. اما او دقایقی بعد جان‌سپرد.
در حالی که پوریا مدعی است دختر جوان براثر مصرف قرص و مشروبات الکلی فوت کرده است، پرونده‌ای در این خصوص در دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و کارآگاهان جنایی، مسئول راز گشایی از مرگ مرموز دختر جوان شدند.