ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۲۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > زنی که به بهانه رابطه جنسی به خانه طعمه میرفت و اموال فرد مورد نظر را به سرقت میبرد

زنی که به بهانه رابطه جنسی به خانه طعمه میرفت و اموال فرد مورد نظر را به سرقت میبرد

مجله اینترنتی نکته نیوز : زنی که با پرسه زدن در خیابان ها با مردهای جوان طرح دوستی می ریخت، بعد از رفتن به خانه طعمه ها، آن ها را بیهوش و اموالشان را سرقت ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : زنی که با پرسه زدن در خیابان ها با مردهای جوان طرح دوستی می ریخت، بعد از رفتن به خانه طعمه ها، آن ها را بیهوش و اموالشان را سرقت می کرد.
دزدی با زن جوان درخیابان آشنا شدم/ او را به خانه ام دعوت کردم

به گزارش سرویس حوادث “جام نیوز”، روز ۱۱آذرماه مردی به کلانتری گاندی رفت و گفت زنی که به بهانه فروش دارو به خانه او رفته بود، بعد از بیهوش کردنش پول هایش را دزدیده است.وی در این باره گفت: چند روز قبل برای تهیه یک داروی کمیاب به داروخانه ای در نزدیکی میدان ونک رفتم اما نتوانستم داروی موردنظر را پیدا کنم. وقتی از داروخانه بیرون رفتم زن جوانی دنبالم آمد و من را صدا کرد. او گفت فردی را می شناسد که می تواند داروی موردنظر را تهیه کند. هرچند امید زیادی به او نداشتم اما شماره تماسم را به او دادم و قرار شد با من تماس بگیرد.

این مرد ادامه داد: فردای آن روز زن جوان با من تماس گرفت و گفت توانسته دارو را پیدا کند. او نشانی خانه ام را گرفت و ساعتی بعد به خانه ام آمد. از دیدن زن جوان خیلی خوشحال شده بودم و او را به خانه ام دعوت کردم. سپس برایش شربت درست کردم و دوباره به آشپزخانه رفتم. وقتی برگشتم زن جوان یکی از شربت هایی را که آورده بودم به خودم تعارف کرد و من هم آن را نوشیدم. بعد از آن دیگر متوجه هیچ چیز نشدم و وقتی به هوش آمدم ساعت ۸ شب بود و وضعیت خانه ام کاملا به هم ریخته بود. وقتی وسایلم را کنترل کردم فهمیدم مبلغ ۲۵۰ هزار تومان پول از کشوی میزم سرقت شده است.

به دنبال اظهارات این مرد به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه ۱۱، کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را در این باره آغاز کردند. افسران پلیس با بررسی دقیق اظهارات مالباخته تلاش کردند حتی کوچک ترین سرنخ نیز از دیدشان پنهان نماند. چند روز بعد از این ماجرا ماموران با تجزیه و تحلیل مدارک موجود به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد سارق زنی ۳۰ ساله به نام ناهید است که در خانه ای در حوالی خیابان خاوران مخفی شده است.
به این ترتیب با شناسایی دقیق مخفیگاه این زن وی دستگیر شد. این زن در بازجویی های مقدماتی اتهامش را پذیرفت. وی در جریان بازجویی های فنی گفت: در خیابان های شمال شهر پرسه می زدم و جوان هایی را که سوار خودروهای مدل بالا بودند به عنوان طعمه انتخاب می کردم. در ادامه سعی می کردم هر کدام از طعمه هایم را با ترفندی خاص فریب دهم و اعتمادشان را جلب کنم. معمولا در اولین دیدار سعی می کردم راهی پیدا کنم که بتوانم به خانه مرد جوان راه پیدا کنم. به این ترتیب وقتی به خانه  آن ها می رفتم به دور از چشم صاحب خانه داروهای خواب آور داخل نوشیدنی که برایم آورده بود می ریختم و به او تعارف می کردم. چند دقیقه بعد صاحب خانه بیهوش شده بود و من مشغول جمع آوری اموال باارزش او می شدم و در حالی که مالباخته ردی از من نداشت از آن جا فرار می کردم.

 

بر اساس این گزارش زن دستگیر شده تاکنون به ده ها فقره سرقت با این شیوه اقرار کرده و چند نفر نیز او را به عنوان سارق اموالشان شناسایی کرده اند اما با این حال هم اکنون بازجویی ها از او ادامه دارد.

صبح خراسان