ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > تسلیم شدن ۱۷ نفر از اعضای گروهک تروریستی مجاهدین!

تسلیم شدن ۱۷ نفر از اعضای گروهک تروریستی مجاهدین!

تسلیم شدن ۱۷ نفر از اعضای گروهک تروریستی مجاهدین! دادستان عمومی و انقلاب کردستان گفت: از اول تا ۲۵ مرداد ماه سال جاری تعداد ۱۷ نفر از عناصر گروهک‌های ضد انقلاب و تروریستی، خود را به ...

تسلیم شدن ۱۷ نفر از اعضای گروهک تروریستی مجاهدین!

دادستان عمومی و انقلاب کردستان گفت: از اول تا ۲۵ مرداد ماه سال جاری تعداد ۱۷ نفر از عناصر گروهک‌های ضد انقلاب و تروریستی، خود را به نیروهای اطلاعاتی و امنیتی استان کردستان تسلیم کردند.
تصویر 17 نفر از عناصر گروهک‌های ضد انقلاب تسلیم شدند

به گزارش نکته نیوز از ایسنا، اکبر جوهری اظهار کرد: از اول تا ۲۵ مرداد ماه سال جاری تعداد ۱۷ نفر از عناصر گروهک‌های ضد انقلاب و تروریستی، خود را به نیروهای اطلاعاتی و امنیتی استان کردستان تسلیم کردند و نظام با آغوش باز از آن‌ها استقبال کرد.

وی این اقدام را ناشی از توان و اقتدار نظام و دستگاه‌های حاکمیتی و قضایی در برخورد قاطع و بدون اغماض با جریان‌های ضد انقلاب دانست و افزود: اگر این فریب خوردگان از گذشته خود پیشمان باشند، رافت اسلامی شامل آن‌ها می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب کردستان تصریح کرد: چنانچه سایر اعضای این گروهک‌ها نیز خودشان را تسلیم کنند مطمئن باشند که رافت اسلامی شامل حال آن‌ها خواهد شد، در غیراینصورت باید در انتظار برخورد قاطع دستگاه‌ قضایی و نظامی و امنیتی باشند.