ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۴۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > دختر ۱۱ ساله ای که بعد از دیدن روابط جنسی پدر و مادرش و حرکات شرم آور آنها در خانه دست به کار عجیبی زد

دختر ۱۱ ساله ای که بعد از دیدن روابط جنسی پدر و مادرش و حرکات شرم آور آنها در خانه دست به کار عجیبی زد

مجله اینترنتی نکته نیوز : دخترم روز به روز بدتر و بهانه گیرتر می شد. من و شوهرم واقعا نمی دانستیم با این بچه ناسازگار چه کار کنیم . به گزارش سرویس حوادث ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : دخترم روز به روز بدتر و بهانه گیرتر می شد. من و شوهرم واقعا نمی دانستیم با این بچه ناسازگار چه کار کنیم .

پشیمانی چیزی از دختر 11ساله ام فهمیدم که دنیا جلوی چشمانم تیره و تار شد

به گزارش سرویس حوادث “جام نیوز”، روز به روز بدتر و بهانه گیرتر می شد. من و شوهرم واقعا نمی دانستیم با این بچه ناسازگار چه کار کنیم و تصور می کردیم او نسبت به خواهر کوچکش حسادت می کند به همین خاطر برایش هدیه و کادوهای زیادی می خریدیم،

 

اما هیچ نتیجه ای نگرفتیم تا این که چند روز قبل فهمیدم او با پسری جوان ارتباط تلفنی دارد. با روشن شدن این واقعیت تلخ سرم سوت کشید و دنیا جلوی چشمانم تیره و تار شد.

 

شیرین که متوجه شده بود فهمیده ام مرتکب چه اشتباهی شده است و فکر می کرد می خواهم تنبیهش کنم به طور مرموزانه ای ناپدید شد و غیبت ۱۰ ساعته او قلب من و شوهرم را به درد آورد.

 

نمی دانم چرا دختر ۱۱ ساله ام…؟. پس از اظهارات زن جوان دختر بچه ۱۱ ساله اش در گفت وگو با کارشناس اجتماعی کلانتری ۱۸ مشهد اظهار داشت: تا قبل از تولد خواهر کوچولویم بابا و مامان من را خیلی دوست داشتند و در کنارشان می خوابیدم.

 

اما آن ها خیلی چیزها را رعایت نمی کردند و وقتی می دیدم به همدیگر ابراز محبت و علاقه می کنند احساس بسیار بدی نسبت به هردویشان پیدا می کردم و عذاب می کشیدم.

 

من حتی از نوع لباس پوشیدن بابا و مامانم در خانه بدم می آمد و وقتی که آن ها فیلم های زشت ماهواره ای تماشا می  کردند خیلی ناراحت می شدم. بابا و مامان نمی دانستند که من دیگر بزرگ شده ام و فکر می کردند هنوز هم بچه هستم. شیرین پس از مکث کوتاهی افزود: از مدتی قبل با برادر همکلاسی ام که ۱۷ ساله است دوست شدم و روزی که مامانم متوجه شد چه اشتباهی کرده ام از خانه فرار کردم ولی چون نمی دانستم کجا باید بروم توی یک پارک نشسته بودم و گریه می کردم که پلیس مرا پیدا کرد و… .

 

«حمید نجات» دکترای روان شناسی و مشاور خانواده در این باره می گوید: فطرت آدم ها به طور کلی پاک است و در بحث رفتارها و آسیب های اجتماعی این قضیه کاملا تایید شده است. این که دختری ۱۱ ساله چنین تجربه ای دارد باید ببینیم ایراد رفتاری پدر و مادرش چه بوده است، این استاد دانشگاه گفت: ۲ عامل «تحریک و ارضا نشدن نیازهای روانی» علت بروز چنین رفتارهایی در شیرین شده است.

 

در واقع فردی که تجربه ای از رابطه زناشویی ندارد با دیدن یا شنیدن کنجکاو می شود و احتمال این که بخواهد این تجربه را به دست بیاورد زیاد است. لذا به والدین توصیه می شود اجازه ندهند فرزندشان از همان سال های نخست زندگی در اتاق آن ها بخوابد.