ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۰۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > اعترافات تکان دهنده شهرزاد در مورد قتل شهرام / وقتی به خانه ام آمد …

اعترافات تکان دهنده شهرزاد در مورد قتل شهرام / وقتی به خانه ام آمد …

مجله اینترنتی نکته نیوز : شهرزاد که متهم به قتل مرد جوانی است پس از اعترافاتش به قتل در یک قدمی صدور حکم دادگاه قرار گرفت. به گزارش رکنا، ساعت ۴:۳۰ دقیقه سحرگاه ۲۴ فرودین ماه ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : شهرزاد که متهم به قتل مرد جوانی است پس از اعترافاتش به قتل در یک قدمی صدور حکم دادگاه قرار گرفت.

به گزارش رکنا، ساعت ۴:۳۰ دقیقه سحرگاه ۲۴ فرودین ماه سال جاری امدادگران اورژانس در تماس با پلیس از ماجرای کشته شدن مردی در خانه یک زن تنها در خیابان امام رضا (ع) در منطقه اشرفی اصفهانی را به ماموران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض مخابره کردند و تیمی از ماموران پای در قتلگاه این مرد جوان گذاشتند.
همین صحنه جنایت کافی بود تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پای خانه زن جوان بگذارند.
با آغاز تحقیقات مشخص شد جنایت در خانه زن جوانی به نام شهرزاد اتفاق افتاده که از چند سال قبل با مقتول آشنا شده بود.

۰۶۳۱۹۱۶۷۷۴ff481985aea058c4be4c3d
شهرزاد ۳۲ ساله ابتدا قتل را انکار می‌کرد پس از اینکه خود را در برابر مدارک دید مجبور به اعتراف شد و گفت: ۴ سال پیش همسرم به خاطر بیماری قلبی فوت کرد و از همان زمان با برادر یکی از دوستانم به نام شهرام آشنا شدم و خیلی زود متوجه اعتیادش شدم و در حالیکه وی اصرار به ازدواج داشت من به خاطر اعتیادش با او مخالفت کردم و مثل یک برادر بود و در این مدت هیچ رابطه ای با هم نداشتیم.
وی افزود:در این مدت به اصرار خانواده شهرام کمک پسر افیونی کردم که اعتیادش را کنار بگذارد و چندین بار شهرام را در کمپ ترک اعتیاد بستری کردم اما همه تلاش هایم بی نتیجه ماند.
شهرزاد در حالیکه اشک می ریخت گفت: شهرام به خانه ام آمد و خواست مواد بکشد که من اعتراض کردم و بحث‌مان شد. او می‌گفت تو با اطلاعاتی که از زندگی من به خانواده‌ام می‌دهی آرامش را از زندگی‌ام گرفته‌ای که در همین لحظه او چاقو کشید، من هلش دادم و از در بیرون رفت. چاقو زمین افتاده بود که من آن را برداشتم اما در همین لحظه شهرام به من حمله کرد و نمی‌دانم چطور چاقو در گردنش فرو رفت.
خون زیادی از شهرام رفته بود و سعی داشتم جلوی خونریزی را بگیرم اما کاری از دستم بر نمی آمد تا اینکه با اورژانس تماس گرفتم و وقتی تیم امداد به خانه ام آمد متوجه مرگ شهرام شدم.
شهرزاد هفته گذشته برای آخرین دفاع پیش روی بازپرس ایلخانی قرار گرفت و در حالیکه هنوز باور نداشت شهرام را به قتل رسانده گفت: خانواده شهرام می دانند که او مثل برادرم بود واصلا قصد کشتنش را نداشتم و نمی دانم چطور این اتفاق رخ داد و فقط از آنها می خواهم که مرا ببخشند و فرصت زندگی دادن را به من بدهند.
بنا به این گزارش، بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۲۷ باتوجه به اعترافات و بازسازی صحنه قتل، کیفر خواست این پرونده را صادر کرد و جلسه رسیدگی به این پرونده برای صدور حکم شهرزاد به زودی در دادگاه کیفری استان تهران برگزار می شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.