ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۳۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > پدر بزرگی که نوه هایش را به قتل رسانده و اجساد آنها را با آهک از بین برد / کشف اجساد در خانه پدر بزرگ

پدر بزرگی که نوه هایش را به قتل رسانده و اجساد آنها را با آهک از بین برد / کشف اجساد در خانه پدر بزرگ

به گزارش مجله اینترنتی نکته نیوز : جسد های آهک ریخته شده ۲ کودک ۷و۴ساله آبادانی در حیاط خانه پدربزرگ پیداشدند. بنابرگفته منابع آگاه اوایل دومین هفته مرداد ماه سال جاری مردی در تماس با پلیس ...

به گزارش مجله اینترنتی نکته نیوز : جسد های آهک ریخته شده ۲ کودک ۷و۴ساله آبادانی در حیاط خانه پدربزرگ پیداشدند.

بنابرگفته منابع آگاه اوایل دومین هفته مرداد ماه سال جاری مردی در تماس با پلیس ۱۱۰ شهرآبادان از ماجرای ناپدید شدن ۲ بچه اش در روستای خضرنبی خبر داد و تیمی ازماموران با مراجعه به این روستا برای تحقیقات ابتدایی وارد عمل شدند.

ماموران دراولین مرحله با توجه به وضعیت مالی ضعیف پدرکودکان احتمال اخاذی و آدم ربایی را کم رنگ دیدند و با توجه به اختلاف طایفه ای این پدر و پسر مسیری جدیدی را در تجسس ها آغاز کردند و در ادامه تیمی از ماموران نیز با توجه به عبور رودخانه از این روستا شروع به تجسس در اطراف این رودخانه کردند.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

در ادامه مسیر تحقیقات به پدربزرگ خانواده رسید و ماموران روز شنبه ۱۶ مرداد ماه به خانه پدربزرگ خانواده که مردی ۵۶ ساله است رفته و پس از بررسی های دقیق خانه، وی را دستگیر کردند.

پدربزرگ کودکان در ابتدا منکر قتل نوه هایش شد اما بعد از ۴روزیک پتوی خونین در خانه این مرد۵۶ساله پیدا شدواستخوان های انسان داخل آن پیچیده شده بود و تنها بخشی از اعضای بدن سالم بود که خیلی زود این سکانش هولناک به پلیس مخابره شد.

بررسی های ابتدایی نشان از آن داشت که عاملان جنایت با ریختن آهک روی این اجساد سعی بر از بین بردن سرنخ های پلیس داشته اند.

بازپرس ویژه قتل در این مرحله دستور داد تا استخوان های کشف شده به پزشکی قانونی منتقل شود تا با انجام آزمایش های DNA مشخص شود که این استخوان ها برای ۲ کودک است و تحقیقات در این پرونده پیچیده ادامه دارد.