ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۳۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / حوادث > باز نشدن چتر نجات جان دو نفر را گرفت + عکس و فیلم

باز نشدن چتر نجات جان دو نفر را گرفت + عکس و فیلم

به گزارش نکته نیوس دو مرد جوان بر اثر باز نشدن چترنجات سقوط کردند و به طرز فجیعی کشته شدند. بیل دایس صاحب مرکز چترنجات در ایتالیا گفت: دو مرد جوان که هر دو حدود ۲۷ ...

به گزارش نکته نیوس دو مرد جوان بر اثر باز نشدن چترنجات سقوط کردند و به طرز فجیعی کشته شدند.

بیل دایس صاحب مرکز چترنجات در ایتالیا گفت: دو مرد جوان که هر دو حدود ۲۷ سال داشتند، برای اجاره‌ چترنجات پیش من آمدند و من ابتدا آنها را در جریان اتفاقات پیش بینی نشده قرار دادم و سپس پذیرفتم به آنها چترنجات بدهم.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

این دو مرد جوان که از ارتفاع بسیار بالایی برای پرش اقدام کردند، موفق به باز کردن چترنجات خود نشدند و بسیار ناباورانه در شعاع بسیار دوری پرتاب شدند.

جسد چتربازان پس از چند ساعت جستجو نهایتا ساعت ۱۰ صبح امروز پیدا شد. به علت متلاشی شدن صورت قربانیان، هویت آنها قابل تشخیص نیست.

سخنگوی اداره هوانوردی گفت: حتی تیم تخصصی چتربازی قادر به تشخیص این‌که چه عاملی این حادثه تلخ را رقم زده، نیست. چترها کاملا سالم و ایمنی بودند و ممکن است خود حادثه‌دیدگان در آن لحظه نتوانستند چتر را باز کنند. ما می دانستیم که آنها برای هیچ شرکتی کار نمی‌کنند و انجام ورزش‌های این‌چنینی صرف علاقه شخصی آنها است. لذا می‌توان علت این فاجعه را به عدم توانایی و ناآگاهی قربانیان ربط داد.

به گزارش پلیس ایتالیا، تحقیقات برای یافتن علت حادثه تحت بررسی است.

برای مشاهده کلیپ اینجا کلیک کنید